Class of 2017

The class of 2017
Nott Memorial
Logo
  1. Union College Home
  2. News & Events
  3. Class of 2017

Class of 2017


Candidates for bachelor's degrees include:


First Name Last Name CITY STATE MAJOR HONORS
Joshua Abolt Waccabuc NY Psychology
Jacqueline Aboulafia Scarsdale NY Political Science Cum Laude
Jonathan Adsit Clifton Park NY Economics
Olivia Aitken Slingerlands NY Neuroscience Cum Laude
Brian Alebiosu Norwalk CT Classics and Sociology
Briadna Almazo Bronx NY French and Francophone Studies Cum Laude
Elizabeth Almonte Bronx NY French and Francophone Studies Magna Cum Laude
Nathaniel Altman Andover MA Political Science
Matthew Amatruda Guilford CT Geology
Adam Appelbaum Bedford MA Computer Science and Economics
Laura Aptowitz Mansfield MA Computer Engineering
Carli Aragosa Scotia NY Geology
Jamaluddin Aram Kabul Afghanistan English Magna Cum Laude
Rupert Aranda Leonia NJ Geology
Conor Archbald Williamsburg MA Economics
Evan Armanetti Concord MA Mechanical Engineering
Adam Ashenfarb Morganville NJ Managerial Economics
Charlotte Avery Pittsfield MA Economics
Sharmeen Azher Poughkeepsie NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Luke Badini Old Greenwich CT Computer Science
Micheline Bakou Rochester NY Political Science
Bailey Balouch Brooklyn NY Neuroscience
Jahicol Baralt Lawrence MA Neuroscience and Classics
Alicia Barber Albany NY Neuroscience Cum Laude
Yazan Barhoush Tulkarem Palestinan Territory Computer Engineering
Leigh Barnhill Wellesley Hills MA Psychology
Lindsay Barrett Vestal NY Neuroscience Cum Laude
Robert Barsamian Newton MA Organizing Theme Magna Cum Laude
Chloe Bartlett Southport CT Anthropology Cum Laude
James Basuk New York NY Sociology
Antonia Batha Los Alamos NM Women's and Gender Studies Magna Cum Laude
Navjot Batra New City NY Economics
Maya Bauer-Moshi Tarrytown NY Mechanical Engineering
Noemie Bechu Zuid-Holland Netherlands Psychology Summa Cum Laude
Daniel Beinstein Old Greenwich CT Mechanical Engineering
Christina Belforti Medway MA English Magna Cum Laude
Shannon Bennett Rockville Centre NY Biology Cum Laude
Ian Bennett Voorheesville NY Economics Cum Laude
Nathan Billings Ripton VT Mechanical Engineering
Mead Binhammer Brookfield VT Environmental Science Magna Cum Laude
Reed Bixby Amherst MA Economics
Kimberly Bolduc Chester MA Chemistry and English Summa Cum Laude
Alyssa Bonesteel Melrose NY Political Science and Russian and East European Studies Magna Cum Laude
Zachary Bouton Cornwall NY Economics
Jack Bragg Ridgewood NJ Biochemistry Summa Cum Laude
Julia Brooks Canandaigua NY Psychology and Chinese Summa Cum Laude
Paige Brown Clinton MO Classics and Visual Arts
Christy Brown Scotia NY Environmental Policy
Catherine Burbage Wayland MA Anthropology
Deshon Burgess Scottdale GA Psychology
Alexa Bute Fort Lauderdale FL Psychology
Anna Byrne South Berwick ME Neuroscience Magna Cum Laude
James Byrnes Woodstock CT Economics
Wenzhi Cai Yueqing People's Republic of China Mathematics
Sidney Canchester Highland Park IL Economics and Visual Arts
Vito-Joseph Capuano Greenville RI Economics
Sean Carey Township of Washington NJ Economics and Political Science 
Jermaine Carn Valdosta GA Mathematics and Computer Science
Ana Carranco Carrillo Quito Ecuador Biochemistry
Brian Cattafe Plainfield NJ Physics Cum Laude
Jacob Cetnar Amsterdam NY Mechanical Engineering
Kwuan Chee Beijing People's Republic of China Computer Science
Brendan Cheevers Hyde Park MA Mechanical Engineering
Yu Chen Chengdu People's Republic of China Managerial Economics
Frank Chiarulli Chappaqua NY Computer Science and Visual Arts Cum Laude
Essah Chisholm Cambridge MA Political Science
Sang Won Choi Gunpo-Si South Korea Bioengineering Magna Cum Laude
Alexander Chu East Northport NY Mechanical Engineering
Natalia Ciesielska Amherst MA Biology Magna Cum Laude
Olivia Cipriani Proctor VT Managerial Economics Magna Cum Laude
Nicholas Ciufo Ludlow VT Political Science
Mary Claire Haddonfield NJ Economics
Morgan Clark Webster NY Physics Summa Cum Laude
Brenna Clavette Scarborough ME Neuroscience Cum Laude
Madeleine Clemmons Pawling NY Mechanical Engineering
Samantha Coffey Rhinebeck NY Mathematics
Loren Collado Jamaica NY Neuroscience Summa Cum Laude
Carolyn Connors Niskayuna NY Geology
Brendan Conry Avon CT Political Science
John Costa Suffern NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Jonathan Covey New York NY Psychology and Visual Arts Cum Laude
Patrick Cowden Barrington RI Electrical Engineering
William Craven Cohasset MA Mathematics Magna Cum Laude
Nicholas Croce Garden City NY Computer Science
Courtney Cross Upper Saddle River NJ Psychology Summa Cum Laude
Matthew Curivan Palm City FL Philosophy
Kent Curran Eden Prairie MN Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Elizabeth Dalton Greenwich CT American Studies Cum Laude
Kathryn Davis Milton MA Economics
Benjamin Davis Westford MA Mechanical Engineering
Michael DeCroce-Movson Providence RI Psychology
Jaime DeFelice Salem NH Bioengineering Cum Laude
Vincent DeFelice Holyoke MA Economics and French and Francophone Studies
Lindsay Degnan Worcester MA Political Science
Vicary Delianedis Minneapolis MN Political Science
Allison Devins White River Junction VT Mathematics
Matthew Devlin Framingham MA Political Science
Christopher Di Capua Armonk NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Dariel Diaz Brooklyn NY Computer Engineering
Stephanie DiGiorgio Utica NY Philosophy Magna Cum Laude
Jacob DiLego North Adams MA Mechanical Engineering
Angelina Distefano Angel Fire NM Psychology
Michael Doherty Mineola NY Environmental Science
Michael Dolce Montvale NJ Economics
Alexander Dolcimascolo Redding CT Geology Magna Cum Laude
Anna Doran Pelham NY Environmental Science
Jackson Doughty Hunt Valley MD Electrical Engineering
Bo DuBois Newburgh NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Samuel Eddy Lexington MA Biology Cum Laude
Krystal Edwards Roxbury MA Women's and Gender Studies
Baguidy Elien Lake Worth FL Political Science
Sarah Ellerthorpe Morristown NJ Economics Summa Cum Laude
Daniel Elstien Kinnelon NJ English and History
John Enquist Old Greenwich CT Computer Science
Melissa Epstein Hewlett NY Mathematics Summa Cum Laude
Jonah Erickson Dana Point CA English
Emily Erickson Crosslake MN Organizing Theme
Scott Ernenwein Garden City NY Political Science Magna Cum Laude
Olivia Estes Bronxville NY English Summa Cum Laude
Kathryn Evans Concord NH Classics and Spanish and Hispanic Studies Summa Cum Laude
Amelia Ezequelle Amherst NH Mechanical Engineering
Jacob Faas East Greenbush NY Geology
Sean Farrell Amsterdam NY Mechanical Engineering
Benjamin Fay Johnson City NY Managerial Economics and Political Science Cum Laude
Jessica Feinberg Sudbury MA Bioengineering
Rachel Fields Schenectady NY Neuroscience
Matthew Fisher Westport CT Political Science
William Fisher Brooktondale NY Psychology
David Fishman Sharon MA Electrical Engineering Magna Cum Laude
Justin Fleischer Mahopac NY Biochemistry
Andrew Fontaine Cohasset MA Mechanical Engineering
Adam Forti Altamont NY Mechanical Engineering Magna Cum Laude
Jay Foster-Grover Canton NY Theater Magna Cum Laude
Nia Francis New York NY Anthropology and Environmental Policy Cum Laude
Keye Frank West Hartford CT
Raiesa Frazer Brooklyn NY Political Science  
Rachel Fried East Greenwich RI Environmental Science Summa Cum Laude
Michael Froman Sagamore Beach MA Economics
Samantha Frye West Springfield MA Biochemistry Cum Laude
Macie Fusco Niskayuna NY English
Carlos Galeano Vejarano Mazuren Colombia Mechanical Engineering
Patrick Gardner Westwood MA Sociology and Science, Medicine and Technology in Culture Magna Cum Laude
Brittany Gay Albany NY Chemistry Cum Laude
Gregory Geisel Clifton Park NY Biochemistry and Economics Cum Laude
Blake Geller Demarest NJ Managerial Economics
Parker George Hingham MA Mechanical Engineering
Ariel Gershon Stamford CT Psychology Cum Laude
William Gibbs Chester NJ English
Lauren Gibson Andover MA Managerial Economics Cum Laude
Margaret Girton Wayne PA Political Science Cum Laude
Erica Glancey Newtown PA Sociology
Liam Glennon Pattersonville NY Geology
Brianna Godlewski Wethersfield CT Biology Cum Laude
Virginia Goggins Pittsfield MA Mathematics and Visual Arts
Jessica Goldberg Roslyn Heights NY Visual Arts and Music 
Jesus Gomez Kinderhook NY Biology
Andy Gonzalez Los Angeles CA Economics and French and Francophone Studies
Sierra Goodfellow Freehold NY Biology Summa Cum Laude
Taylor Gorman New York NY Classics Magna Cum Laude
Molly Graether Williamstown MA Psychology Summa Cum Laude
Kelsey Graham Short Hills NJ Mechanical Engineering
Aubrey Griffin Dorchester Center MA Anthropology and Political Science  Magna Cum Laude
Thomas Grimmer West Barnstable MA Psychology
Sarthak Grover Gurgaon India Political Science and Economics
Jeamela Guilloteau Brockton MA Neuroscience
Justin Gump Summit NJ Political Science and History  Cum Laude
Brianna Gutierrez Metuchen NJ Women's and Gender Studies and Spanish and Hispanic Studies Magna Cum Laude
Andrew Guyatte Schenectady NY English and Africana Studies Cum Laude
Matthew Hacker River Edge NJ Environmental Science Summa Cum Laude
Jacqueline Hagopian Wakefield RI Political Science
Jesse Hahn Westport CT Political Science
Michaela Haller Concord MA Neuroscience Magna Cum Laude
Sara Halsey Mystic CT Environmental Policy and Classics Magna Cum Laude
Elizabeth Hancock Hopkinton NH Neuroscience
Derek Hanley New Fairfield CT Biology
Jack Harasimowicz Gardner MA Economics and Science, Medicine and Technology in Culture
James Hawkins Glen Cove NY Mechanical Engineering
Samantha Hawkins Marstons Mills MA Psychology
Alice Hayden Hoosick Falls NY Geology
Gillian Henry Pleasant Hill CA Political Science and German Studies Summa Cum Laude
Lily Herout Antioch IL Biology Magna Cum Laude
Zackary Hersh Montclair NJ Physics
Mark Hilbert Rye NY Visual Arts
Andrew Hilton Groton MA Computer Science Cum Laude
Ariella Honig Stow MA Psychology and Theater Cum Laude
Alison Horst Pomfret CT Geology
Mina Hsia Fort Lee NJ Anthropology
Jennifer Hughes Wolfeboro NH Economics Cum Laude
Audrey Hunt Rochester NY Neuroscience Cum Laude
Elizabeth Hurley Medfield MA English Cum Laude
Connor Hurley Skaneateles NY Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Kelly Ijang Eden Prairie MN Neuroscience
Sarah Irvine Milford CT Psychology Cum Laude
Justin Itzkowitz Needham Heights MA Mechanical Engineering
Karol Jablonski New Hartford NY Economics Magna Cum Laude
Daniel Jackson Portsmouth RI Chemistry
Andres Jacobo Auburn AL Computer Science
Brandon Jaeger Boston MA Economics
Emily Jannery Milford MA Economics
Connor Janson Weston CT Economics
Thomas Jensen Norfolk MA Economics
Karl-Ray Jeune Brooklyn NY Political Science Magna Cum Laude
Ruoxuan Jia Beijing People's Republic of China Mathematics and Visual Arts Magna Cum Laude
Jing Jin Nanjing People's Republic of China Mathematics and Economics Cum Laude
Spencer Kahler Rome NY Economics
Chelsea Kaiser Oaklyn NJ Economics and English Summa Cum Laude
Christian Kaljulaid Simsbury CT Mechanical Engineering
Catherine Kanama Mbeya Tanzania Computer Engineering Cum Laude
Zhixin Kang Chongqing 400020 People's Republic of China Mechanical Engineering Cum Laude
Christopher Katz Woodbridge CT Political Science and History  Cum Laude
Danielle Katz West Hartford CT Psychology
Abigail Katz Andover MA Psychology Cum Laude
Michael Kaye Newton MA Geology
Meghan Keator New Hartford NY English Cum Laude
Meghan Keegan Simsbury CT History Cum Laude
Robert Keever Hamilton NY Mechanical Engineering
Rebeka Kelmar Acton MA Mathematics and Physics Summa Cum Laude
Henry Kennedy Dedham MA Political Science and History 
Zachary Kent White River Junction VT Neuroscience
Grace Kernohan Milton MA Mathematics
William Kiernan South Burlington VT Psychology Cum Laude
Mason King Essex CT Chemistry
Laila King Glastonbury CT Neuroscience Cum Laude
Russell Kirschenbaum Weston CT Economics
Anna Ko Albany NY Neuroscience
Matthew Kobyra Wilton CT Mathematics Magna Cum Laude
John Kodera Sudbury MA Electrical Engineering
Riley Konsella Lakewood CO Computer Engineering
Matthew Kosicki Chelmsford MA Economics
Alexander Kouwenhoven Baltimore MD History Magna Cum Laude
Samantha Krevalin Longmeadow MA Psychology Cum Laude
Matthew Krug Buffalo NY Managerial Economics
Daniel Kycia West Hartford CT Economics
Yupeng Lan Shenzhen People's Republic of China Computer Science
Kristen Landre Canandaigua NY Managerial Economics Cum Laude
Thomas Lawton Westborough MA Political Science and Classics Summa Cum Laude
Elisabeth Learned Carlisle MA Psychology Cum Laude
Natalie Leone Ashland MA Mathematics and Economics
Nolan Lescalleet Southborough MA Geology
Madeline Lewis Scituate MA Environmental Policy Magna Cum Laude
Meng Li Tianjin People's Republic of China Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Eli Lichtenwald Saskatoon Canada Biology
Chao Lin Ningbo People's Republic of China Computer Science
Yucan Liu Beijing People's Republic of China Computer Engineering Summa Cum Laude
Yuwei Liu Shenzhen People's Republic of China Mathematics and Philosophy
Lazaren Llakmani Hebron CT Economics
Lance Lonergan Westport CT Political Science
Erin Lyons Pittsford NY Bioengineering
Keriann Mackey Plymouth MA Anthropology and Spanish and Hispanic Studies Cum Laude
Kimberly MacLeod Lebanon NH Biology Summa Cum Laude
Rimsha Malik Rawalpindi Pakistan Economics Cum Laude
Jeremy Manus Dix Hills NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Charles Maposa Dickinson ND Biology
Patricia Maragos Westport CT Economics
Jeffrey Marks New York NY Mathematics
Victoria Marotta Northville NY Economics Cum Laude
Kathryn Martin Scotia NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Kyle Mason Fairfield CT Mechanical Engineering
Anthony Massaroni Schenectady NY Economics
Amanda Matluck Weston CT Economics
Kathleen Matthews San Francisco CA Mechanical Engineering Cum Laude
Katherine Maximov Lake Ariel PA Neuroscience
Kingshuk Mazumdar Brookfield WI Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Marc Mazza Worcester MA Political Science and French and Francophone Studies Cum Laude
Colin McCaffrey Philadelphia PA Mechanical Engineering
Rachel McDermott Westport CT Anthropology
Molly McDonald Marshfield MA Biochemistry Summa Cum Laude
Kevan McDonald Claverack NY Biology
Ryan McGeown-Conron Winchester MA Economics
Wade McNamara East Lyme CT Political Science
Daniel Meandro Pittsfield MA Geology
Sarah Medd Bedford Hills NY Economics and American Studies
Benjamin Megathlin Seattle WA Philosophy
Anjali Mehta Golden CO Spanish and Hispanic Studies
Iseinie Mendez Brooklyn NY Physics and Geology 
James Merli Allendale NJ Economics and Political Science   
Allison Michaelis Westport CT Sociology Cum Laude
Milton Michel Boca Raton FL Electrical Engineering
John Miller Glen Rock NJ Bioengineering
Katherine Moeller West Islip NY Mathematics
James Molloy Cumberland Center ME Geology
Justine Monthony Chestertown NY Biology and Psychology  Cum Laude
Colin Morris Danbury CT Political Science and History 
Jesse Morse Manhasset NY English
Benjamin Mountain Southborough MA Psychology and Sociology
Galen Moynihan Plainfield NH Mechanical Engineering Cum Laude
Laura Mueller Scotia NY Economics Summa Cum Laude
Bess Muggia Andover MA Psychology Cum Laude
Jessica Mulvey Falmouth MA English
Shiraz Mumtaz Chestnut Hill MA Neuroscience
Benjamin Nadareski New Paltz NY Physics
Timothy Nelson Severna Park MD Mechanical Engineering
Anastasiya Netrunenko Brooklyn NY English and Science, Medicine and Technology in Culture
Emily Newman Mahwah NJ Bioengineering
Kim Nguyen Ho Chi Minh City People's Republic of China Biology
Thi Huong Ly Nguyen Warsaw Poland Psychology
Julie Niejadlik Madison CT Political Science Magna Cum Laude
Joseph Noonan Mahwah NJ Mechanical Engineering
Alexandra Novak Pittsford NY Chemistry Magna Cum Laude
Brendan O'Connor Amherst MA Physics Summa Cum Laude
Jack O'Connor Wayzata MN Political Science
Conor O'Malley Summit NJ Political Science
Joanna Oh Plainview NY Biochemistry
David Olio Amston CT English and Environmental Policy Magna Cum Laude
Katlyn Oliver Danvers MA Psychology
Margaret Oppenheim Saratoga Springs NY Psychology
Edward Orazem Wellesley Hills MA Political Science
Cassandra Padilla Los Angeles CA Theater Magna Cum Laude
Kenny Paladines Newark NJ Economics and Visual Arts
Margot Palmiter New York NY English
Sydney Paluch Watervliet NY Political Science and English Summa Cum Laude
Raquel Paramo Middletown CT Mechanical Engineering and Mathematics
Andrew Parnes Rochester NY Biology Cum Laude
Joni-Rae Partridge Altus OK Chemistry Magna Cum Laude
Neel Patel Blauvelt NY Neuroscience
Yi Ting Paung New Hyde Park NY Chemistry and Visual Arts Magna Cum Laude
John Perrotti New York NY Economics Cum Laude
Kaite Perry Augusta ME English
John Peterson Orono ME Computer Science and English Summa Cum Laude
Paul Philpott Weston CT Physics
Naaila Phoenix Bowie MD Bioengineering
Robert Pinkham Needham MA English Summa Cum Laude
Devon Plungis Cherry Hill NJ Psychology
Michael Pontarelli Quebec Canada Economics
Christopher Porat Mansfield MA Mechanical Engineering
Luisa Posada Flushing NY Chemistry
Rachael Powers South Easton MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies Cum Laude
Jenna Pradhuman Suffern NY Biochemistry Magna Cum Laude
Zachary Pray Rehoboth MA Mechanical Engineering
Amanda Price Floral Park NY Neuroscience and Political Science
Natalia Pronchick Lexington MA Psychology
Amy Provost Vancouver WA Visual Arts
Guillermo Pujals Miami FL Economics
Claire Puleio Montpelier VT Geology
Darrien Pulos-Rooney Monroe NY Psychology
Valerie Purcell Jamesville NY Visual Arts
Katherine Quinlan Branford CT Economics and Environmental Policy
Shauntai Quinlon Bronx NY Theater Magna Cum Laude
Matthew Rametta Goshen NY Economics Summa Cum Laude
Matthew Ramotar Schenectady NY Economics and Biology Summa Cum Laude
Dominique Reed New York NY Classics and History
Lindsay Reich Short Hills NJ English
Meaghan Reid Windsor CT Political Science and Chinese
Sidney Relyea Schenectady NY English Magna Cum Laude
Olivia Ricci Fiskdale MA Mathematics Magna Cum Laude
Hadley Richards Saratoga Springs NY Economics
Peter Richardson New Canaan CT Economics and Classics Cum Laude
Sarah Rider Riverside CT American Studies
Emma Roberts Spencertown NY Psychology Summa Cum Laude
Francis Rocco Hopewell Junction NY Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Samuel Rodberg Watertown MA Computer Engineering
Keanu Rodriguez Revere MA Mechanical Engineering Cum Laude
Ashley Rosa Brooklyn NY Biology
Douglas Rosa Groton MA Computer Engineering
Brandon Rosales Queens Village NY Environmental Science
Gregory Rose Medfield MA Bioengineering
Zachary Roth West Hartford CT Economics Summa Cum Laude
Ryan Roth Newtown PA Economics
Julia Russo Belmont MA Psychology
Daniel Sakakini Pocasset MA Mechanical Engineering Cum Laude
Alex Sakellaropoulos Tinley Park IL Sociology
Justin Salm West Hartford CT Biology Magna Cum Laude
Madeline Samuell Saratoga Springs NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Kelsey Savoy Royalston MA Political Science
Lauren Savrin Needham MA Mathematics and French and Francophone Studies
Allison Schachter Millwood NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Laura Schaffer Stamford CT Sociology and Anthropology Summa Cum Laude
Stephanie Scharbach Whitesboro NY Biochemistry Magna Cum Laude
Jack Scheufele Weston CT Mechanical Engineering
Alexa Schillaci Marcy NY Neuroscience
Greta Schindler Newton MA Psychology
Arthur Schutzberg Cambridge MA Anthropology
Kara Schwab Palatine Bridge NY Economics Cum Laude
Joshua Schwartz Branford CT Economics Summa Cum Laude
Zachary Schwartz Mount Kisco NY Economics Cum Laude
Benjamin Schwartz Croton On Hudson NY Electrical Engineering
Michael Sciascia North Andover MA Environmental Policy Cum Laude
Courtney Segal Bronx NY Political Science Cum Laude
Brianna Seid Bryn Mawr PA Psychology and Economics Magna Cum Laude
Jacqueline Seltzer Chappaqua NY Psychology and Visual Arts
Lindsey Sepe Tuckahoe NY Psychology and Visual Arts Cum Laude
Shivani Shah Rivervale NJ Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Madison Shapiro Glastonbury CT Psychology and Economics Cum Laude
Nicole Shauffer Beverly MA Biology Magna Cum Laude
Malcolm Sherrod Lake Worth FL Political Science
Yuki Shimano Albuquerque NM Computer Science and Visual Arts Cum Laude
Harlie Silver New York NY Philosophy Cum Laude
Stowell Simonton Carlisle MA Political Science Cum Laude
Nathan Singer West Nyack NY Visual Arts
Alex Sivilai Providence RI Economics
Jared Slater Pleasantville NY Biology
J'Kela Smith Seattle WA Psychology and Visual Arts
Allison Smith Croton On Hudson NY Visual Arts Summa Cum Laude
Owen Snyder West Hartford CT Economics
David Solomon Westfield NJ Computer Engineering
Julie Sophis Whitman MA Geology
Sydney Spett Mahwah NJ Neuroscience
Emily Spidle Cape Elizabeth ME Political Science Summa Cum Laude
Alexander Spyropoulos New York NY Political Science Magna Cum Laude
Benjamin Stafford Danville NH Economics
Michelle Staples Hanson MA Bioengineering
Jessica Stark New York NY Neuroscience Magna Cum Laude
Miller Staten Palos Verdes Estates CA Economics
Alexandra Steed Elmira NY History Cum Laude
Emma Stein Stowe VT Political Science Summa Cum Laude
Daniel Steinmetz Wyckoff NJ History
Maddison Stemple-Piatt Hatfield MA Psychology Summa Cum Laude
Alexa Steriti Nahant MA Economics and Sociology Cum Laude
Grace Stewart Baltimore MD Mechanical Engineering
Emily Su Torrance CA Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Junwen Su Nanjing People's Republic of China Biology and Psychology Cum Laude
Nicolas Pablo Suarez-Canton Trueba Granby MA Computer Science
Lily Suhanovsky Branford CT Neuroscience
Natalie Sullivan Byfield MA Environmental Policy
Katherine Swager Newton MA Geology Magna Cum Laude
Ruili Tang Shijiazhuang People's Republic of China Computer Science and History Cum Laude
Julianne Tatelbaum East Sandwich MA English and Philosophy  Magna Cum Laude
Jeffrey Taylor Clifton Park NY Economics
Attilio Tebano Schenectady NY Political Science
Brian Teitelbaum West Hartford CT Economics and History Magna Cum Laude
Abigail Testo Amsterdam NY Neuroscience
David Thai Dorchester MA Theater
Naina Thota Fairfield CT Biology
William Tomalonis Chatham NJ History Cum Laude
Daniel Tompkins Stillwater NY Psychology and Managerial Economics
Kevin Tran Amherst MA Economics Summa Cum Laude
Davina Tran Dorchester MA Psychology Cum Laude
Alexa Tsao Windham NH Psychology  
Taylor Ullrich Montclair NJ Computer Engineering
Jake Ulrich West Islip NY Chemistry Magna Cum Laude
Nicholas Van Nostrand Mayfield NY Computer Engineering
Erik van Zijl Ellicott City MD Economics
Allison VanDoren Slingerlands NY Biology
Astrid Vargas Hernandez Rye Brook NY Anthropology and French and Francophone Studies
Michael Vecchione Saugus MA History
Gabriela Villaran Miami FL Biology
Marissa Visingardi New Hartford NY Biology Cum Laude
Lam Vo Dallas TX Chemistry Magna Cum Laude
Benjamin Wacker Riverside CT Computer Engineering
Catherine Wadman Andover MA Biology Cum Laude
Justin Waller Tenafly NJ Managerial Economics
Joshua Wasserman New York NY Computer Science and Classics
Olivia Watman Hewlett NY Leadership in Medicine  Magna Cum Laude
Daniel Watts Wellesley MA Bioengineering
Devon Webster Vineyard Haven MA Anthropology and Visual Arts
Marley Weig-Pickering Albuquerque NM Sociology Magna Cum Laude
Emily West Millbury MA Neuroscience Cum Laude
Calvin Wiles Merrimac MA Environmental Policy
Jeffrey Wilk Niskayuna NY Chemistry
Troy Williams Dorchester Center MA Economics and Philosophy
Kaylee Williams Chicago IL Environmental Policy
Timothy Willox Voorheesville NY History
Thomas Wilson Acton MA History Cum Laude
Joseph Windle-Puente Glenmont NY Biology
Alexis Wojtowicz Hamburg NY Bioengineering Magna Cum Laude
Alexandra Wood New York NY Mechanical Engineering
Nicholas Wright Fayetteville NY Bioengineering
Anthony Wright Lexington MA Latin American Studies
Matthew Wu Bellevue WA Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Kelly Xi Brooklyn NY Biology and Visual Arts
Xiaofei Xie Tianjin People's Republic of China Psychology and Sociology Summa Cum Laude
Venus Yu Cresskill NJ Computer Science Cum Laude
Eastyn Yuen Winnipeg Canada Biology
Jimmy Yun New York NY Economics Cum Laude
Ian Zangrillo Redding CT Economics
Drew Zangrillo Redding CT Political Science
Jacqueline Zannos Rye NH Political Science
Caochong Zeng Beijing People's Republic of China Political Science and Asian Studies Magna Cum Laude
Lingzhi Zhang Chengdu, Sichuan, 610045 People's Republic of China Mechanical Engineering Cum Laude
Yuhe Zhou Lixia District People's Republic of China Economics
Yuanqing Zhu Beijing People's Republic of China Visual Arts Magna Cum Laude
Patrick Ziemba Clinton NY History
Scott Zinck Wells ME Bioengineering
Justin Zorn Somers NY English Magna Cum Laude
Andy Zou Forest Hills NY Environmental Policy

News homepage