Class of 2018

See the full list of students graduating in the Class of 2018.
Nott Memorial
Logo
  1. Union College Home
  2. News & Events
  3. Class of 2018

Class of 2018


Candidates for bachelor's degrees include:

FIRST NAME LAST NAME CITY STATE MAJOR HONORS
Lily Abarbanel Sharon MA Mathematics
Kiley Adams Berkley MA Biomedical Engineering
Michael Adams Fairfield CT Mechanical Engineering
Erica Adel Glen Head NY Political Science
Saad Akhtar Foxboro MA Leadership in Medicine summa cum laude 
Justin Alejos Bedford NY Electrical Engineering cum laude 
Jacob Alexander Newton MA Biology cum laude 
Taylor Allen Middletown NY Biology and Science, Medicine and Technology
Noah Altamirano Middlebury CT Political Science
Kritika Amanjee Granite Bay CA Leadership in Medicine summa cum laude 
Joseph Ammirato Ridgefield CT Environmental Science
Peter Anastos Concord MA Economics
Jill Anderson Brooklyn NY Biomedical Engineering
Cyrain Anderson Willingboro NJ Psychology
Anastacia Angelopoulos Niskayuna NY Classics
Enrique Apolo New York NY English and Visual Arts 
Evan April Westwood MA Managerial Economics
Chonosuke Asano Kiryu-Shi  Japan Economics magna cum laude
Adam Ashcroft Scotia NY Mechanical Engineering cum laude 
Momna Aslam Niskayuna NY Neuroscience summa cum laude 
Andrew Attorri Bow NH Mechanical Engineering cum laude 
Hein Htet Aung Yangon  Myanmar Computer Science
Gianluca Avanzato Oneonta NY Political Science summa cum laude 
Etsegenet Ayele Portland OR Environmental Science
Kentaro Barhydt Niskayuna NY Mechanical Engineering magna cum laude
Hannah Barnes Natick MA Geology and Classics
Tyler Barnes Charlotte VT Economics
Jenni Barra Albany NY Psychology cum laude 
Matthew Barrett Worcester MA Mathematics and Spanish and Hispanic Studies cum laude 
Daniella Batarseh Franklin Lakes NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Zachary Baum Stuart FL History cum laude 
David Baumann Madison CT Political Science
Carly Bayroff Scotch Plains NJ English
Diego Bazan Revere MA Computer Engineering
Sam Bebout Summit NJ Economics
Andrea Becker Beaverton OR Anthropology and Asian Studies
Alec Been Watertown MA Geology and Economics
Bretta Beer Westford MA Neuroscience cum laude 
Ari Bennett Stamford CT Visual Arts magna cum laude
Rory Bennett Centerport NY Computer Science magna cum laude
Deibel Bennett Brooklyn NY Sociology
Ian Bensley Andover MA Political Science
Meghan Bentley Stowe VT History
Alexis Bernstein North Haven CT Biology and Spanish and Hispanic Studies
Erkan Bertram Rockford IL Biology
Leo Biette-Timmons Arlington VA English
Zachary Blecher Ashland MA Managerial Economics
James Boggs Charlotte NC Computer Science and Philosophy magna cum laude
Alden Boldt Millburn NJ History
Ann Bond Baltimore MD Asian Studies and Visual Arts
Claude-Luvier Bonnet Malden MA Biochemistry and French and Francophone Studies
Darcy Bowman Niskayuna NY Sociology magna cum laude
Alyssa Boyle Concord MA Biology
John-Claude Brassard Scituate MA Managerial Economics
Melissa Brauner Mahwah NJ Sociology summa cum laude 
Wesley Bright Freeport ME Chemistry
Natalya Brill New York NY Visual Arts and Russian and Eastern European Studies 
Olivia Britton Spring Valley NY Political Science and Anthropology magna cum laude
Randi Broadwell Sprakers NY Biology cum laude 
Bradley Browne Greenwich CT Biology and Economics summa cum laude 
Casey Bruck Princeton NJ Mathematics
Jane Caldwell Washington DC Sociology
Cassandra Call Boylston MA Mathematics and French and Francophone Studies cum laude 
Laura Camp Hanover VA Theater
Mia Campanile Skaneateles NY Neuroscience
Olivia Campochiaro East Falmouth MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies summa cum laude 
John Carr Nashville TN Mechanical Engineering
Joseph Caruso Reading MA Mechanical Engineering
Courtney Casey Somerville MA Electrical Engineering
Thomas Casper West Hartford CT Economics
Andrew Cassarino Rutland VT History summa cum laude 
Yesenia Castelan Bronx NY Biomedical Engineering
Kabir Chabra Port Washington NY Political Science
Sarah Chang Fremont CA Anthropology
Tom Chea New Hartford NY Economics
Jenny Cheng Brooklyn NY History and Chinese cum laude 
Joshua Chin New York NY Mathematics
Kajal Choudhari Edison NJ Managerial Economics
William Christopher Winchester MA Managerial Economics
Nicole Chtchekine Garden City NY Organizing Theme
Daniel Chung Briarcliff NY Spanish and Hispanic Studies
Dante Cioffi Monroe CT Political Science
Thomas Cirillo Darien CT Political Science
Rachel Clarey Clinton NY Chinese summa cum laude 
Elyse Clark Niles MI Sociology and Music  summa cum laude 
Rachel Clement Berkshire MA Biochemistry
Mitchell Clifford Cincinnati OH Electrical Engineering magna cum laude
Giovana Coelho Boston MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Devin Coffey Saratoga Springs NY Economics magna cum laude
Peter Cohen Easton CT Organizing Theme
Brendan Coleman North Chesterfield VA Visual Arts
Lindsey Collins Burnt Hills NY Psychology and Anthropology
Samantha Collins Southbury CT Classics magna cum laude
Liam Collins Milton MA Mechanical Engineering
William Comey Longmeadow MA Political Science
Celia Condrick Westwood MA Mathematics cum laude 
Skye Conlan Melbourne FL Physics
Sydney Conner Germantown MD Biomedical Engineering summa cum laude 
Sarah Connolly Niskayuna NY Chemistry magna cum laude
Kian Cook Redding CT Mechanical Engineering
Kaya Cooley Durham NH Chemistry
Jordan Cooper Bethesda MD Political Science
Amy Corman Newburyport MA Psychology
Sara Covelli Oyster Bay Cove NY Environmental Policy summa cum laude 
Thomas Coward Alexandria VA Environmental Science
Gabriella Criscuolo Wallingford CT English cum laude 
Mallory Croak Brooklyn NY Economics and English summa cum laude 
Claire Crosier East Berne NY Psychology and Sociology
Jeffrey Cyr Exeter RI Economics
Antranik Dabaghian Woodcliff Lake NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Emily Dahlstrom Southborough MA Neuroscience
Meghana Damaraju Fairfield CT Neuroscience cum laude 
Lauren Daugherty San Diego CA American Studies and Theater
Matthew DeDeo New City NY Economics
Julia Delaney New York NY Anthropology and Visual Arts 
Nicholas DeLuca Rockland MA Biology
Jacob Dennis South Hadley MA Mathematics
Anthony DeSantis Wallingford CT Managerial Economics cum laude 
Juliana Diaz Menlo Park CA Mathematics
Brandon DiFalco Bronx NY Biomedical Engineering cum laude 
Francesca DiGioacchino Schenectady NY Classics
Lena Diller Wantagh NY Psychology
Mia DiRienzo Niskayuna NY Managerial Economics magna cum laude
Nikki DiTizio Oceanside NY Psychology cum laude 
Elizabeth Donlon Concord NH Mechanical Engineering magna cum laude
Carolyn Doty South Easton MA Neuroscience magna cum laude
Ayanah Dowdye Lowell MA Neuroscience cum laude 
Samson Drews Yorktown Heights NY Computer Science
John Driscoll Milton MA Computer Science and French
Matthew Drum Clifton Park NY Biomedical Engineering magna cum laude
Joshua Dunn Wilmette IL Geology
Lucas Dyer Delmar NY English cum laude 
Christina Dykas Forestdale MA Biology cum laude 
Luke Eberth Winchester MA Mechanical Engineering cum laude 
Quincy Epstein Niskayuna NY Economics
Hannah Erickson Crosslake MN Anthropology and English
David Esposito Bloomsbury NJ Biology
Elsa Farooq Voorheesville NY Biology and French and Francophone Studies cum laude 
Christian Fay Tortola  British Virgin Islands Economics
Matthew Ferdenzi Barrington RI Mechanical Engineering magna cum laude
Emily Ferguson New York NY Political Science
Julia Fineberg West Long Branch NJ Biology
Julianne Finley Oneida NY Classics
Taylor Finn Dover MA Managerial Economics
Emily Fiore Nahant MA Political Science and Visual Arts  cum laude 
James Fiore Westwood MA English
Zack Fischer Royal Oak MI Mechanical Engineering
Mark Fisher Allentown PA Economics
Jake Fishman Sharon MA Managerial Economics
Garrett Fitzgerald Westfield MA Computer Engineering
Parker Foresman Auburn NY Electrical Engineering
Andrew Forte North Attleboro MA Philosophy summa cum laude 
Walter Frank Redding CT History
Joshua Freilich Worcester MA Economics
Jennifer Fromm Rochester NY Mechanical Engineering summa cum laude 
Michael Gagliardi Armonk NY Leadership in Medicine summa cum laude 
Maximilian Galfus Ramsey NJ Managerial Economics
Andres Gallego Chelsea MA Geology
Lianna Gangi White Plains NY Biomedical Engineering summa cum laude 
Yuan Gao Chengyang China Computer Science summa cum laude 
William Garner Jersey City NJ French and Francophone Studies and English summa cum laude 
Owen Gauthier New Salem MA Mechanical Engineering cum laude 
Samantha Gavin Groton MA Chemistry magna cum laude
Edward Gebara Williamstown MA Biomedical Engineering
Paige Geib Holyoke MA Anthropology and French cum laude 
Michael Geiger East Amherst NY Electrical Engineering summa cum laude 
Peter Gelsthorpe Medfield MA Environmental Science
Cole Gendels Westport CT Economics
Tiffany George Suffern NY Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Nathaniel Geremia Sherborn MA Philosophy cum laude 
Kiprian Gernat Lafayette NJ Biology
Matthew Giarrusso Hingham MA Mechanical Engineering cum laude 
Jessica Gilbert Marlborough CT Biology cum laude 
Daniel Giroux Ballston Spa NY Mechanical Engineering cum laude 
Michael Glassman Eastchester NY Political Science and History cum laude 
Harrison Glatt Springfield NJ Economics cum laude 
Sean Glennon Pattersonville NY Mechanical Engineering
Hannah Godlin Sharon MA Psychology cum laude 
Matthew Goff Sudbury MA Computer Engineering cum laude 
Abigail Golodik Tenafly NJ Visual Arts cum laude 
Matthew Gomes Middletown CT Mechanical Engineering
Irlando Goncalves Boston MA Sociology
Aaron Gordon Niskayuna NY Managerial Economics summa cum laude 
Hannah Gotoff Lewisburg PA Psychology
David Gould Short Hills NJ History
Matthew Gracer New York NY Economics
Melanie Gragg Needham MA Psychology
Michael Gray Wellesley MA Economics and Classics
Richard Greenberg Rockville MD Mathematics
Genesis Guerra Lawrence MA Physics
Neel Gupta Waltham MA Leadership in Medicine summa cum laude 
Brianne Hallock Greenwich CT Managerial Economics cum laude 
Harry Handler Newton MA History
Ryan Hanney Nanuet NY Economics
Sonja Hansson Walpole NH Biomedical Engineering summa cum laude 
Joel Hardamon Brooklyn NY Biomedical Engineering
Sayyida Hasan Schenectady NY Neuroscience and Spanish and Hispanic Studies
Gregory Hayner Cohoes NY Biochemistry
Alyssa Heilmann Kinnelon NJ Biomedical Engineering
Lindsay Hemminger Farmingdale NY Sociology
Troy Henderson Cresskill NJ Economics
Corey Henry West Haven CT Biology cum laude 
Christopher Henry Langdon NH Biochemistry
Jordan Herbert Lexington MA Geology magna cum laude
Fred Hernandez Bronx NY Biomedical Engineering
Zackary Hersh Montclair NJ Physics
Sarah Hickernell Pelham NY Geology magna cum laude
Emily Hiller Brooklyn NY English
Junrui Hong Beijing  China Psychology
Samuel Hoyt Glastonbury CT Mechanical Engineering
Haici Huang Shenzhen China Economics
Andrew Hubbard Sudbury MA History summa cum laude 
Miles Hunter Dedham MA Political Science and English
Max Hurwitz Woodbridge CT Psychology and Philosophy
Tyler Hynes Slingerlands NY Economics
Alyson Insero Albany NY Anthropology
Beryl Isiji Tiriki  Kenya Economics cum laude 
Emily Jennings Freeport ME Mechanical Engineering cum laude 
Yunye Jiang Shanghai  China Mathematics and Philosophy cum laude 
Garrett Johnson Jericho NY Economics
Kevin Jordan West Simsbury CT Visual Arts
Jeremy Jordan Olympia Fields IL Classics
Francis Kailey Frederick CO Economics and Classics magna cum laude
Alexander Kaplanovich West Milford NJ Economics
Akshay Kashyap Bangalore  India Computer Science
Rebecca Kaufman Westfield NJ Managerial Economics cum laude 
Emily Kaufman Newton MA Sociology summa cum laude 
Kyle Keane Chagrin Falls OH Economics and Classics
Sydney Keane Glastonbury CT Neuroscience magna cum laude
Claire Kelly Goshen CT Neuroscience cum laude 
Emily Kern Newton MA Computer Science
Valerie Kessler Southborough MA Neuroscience magna cum laude
Mallory Kiley Winchester MA Sociology
Gregory King Ridgefield NJ Mechanical Engineering
Connor Kinzelmann Castleton on Hudson NY Political Science
Julia Kipp Newburyport MA Economics cum laude 
Emily Kirsch Fairfield CT Philosophy
Samuel Kirschenbaum Hamden CT Economics and Spanish and Hispanic Studies
Jake Kirshner Rye NY History and Political Science
Alyssa Klein Winchester MA Biology cum laude 
Anna Klug Cambridge MA Mechanical Engineering
Reid Knapp Weston MA Computer Engineering
Ian Koon Dover MA Economics and Political Science
Benjamin Kopchains Far Hills NJ Computer Science
Paige Kotowitz San Mateo CA Chemistry
Claire Kowalczyk Utica NY Biology
Alexander Kozikowski West Springfield MA Economics summa cum laude 
Rebecca Kraus Westfield NJ Biology
Ryan Kuchar Merrimac MA Psychology
Spencer Kupferberg Larchmont NY Economics cum laude 
Andrew Labrot West Hartford CT Anthropology cum laude 
Devon Laidman Dover MA Political Science
Tshering Lama Sherpa Kathmandu Nepal Geology summa cum laude 
Jillian Lambert Niskayuna NY Neuroscience
Gregory Langner Duxbury MA Economics cum laude 
Samuel Lartey Accra Ghana Economics
Katherine Laughlin Natick MA Psychology
Eric Lauro Brooklyn NY Economics
Parker Lawson Camden ME Economics
Alyssa Leahy Newburyport MA Economics magna cum laude
Annie Leamon Williamstown MA Biology cum laude 
Lakhena Leang DeKalb IL Biochemistry summa cum laude 
Dae Kwang Lee Suwon  South Korea Computer Science
Abigail-Mary Lehner Colorado Springs CO Biology
Jeremy Leider Oceanside NY Political Science
Catharine Leiter Weston VT Political Science and French and Francophone Studies
Quintin Lenoci Rutland VT Electrical Engineering magna cum laude
Charles Leonard Westport CT Economics
Naomi Letourneau Boulder CO Economics and Visual Arts
Kerry Lewis Scotia NY Physics
Matthew Lewis Montrose PA Managerial Economics
Chujun Li Beijing  China Music and Philosophy 
Zaiying Li Nanjing  China Economics
Andrew Liddle Stamford CT Political Science
Connor Light Sudbury MA Managerial Economics cum laude 
Brenda Lin Oakland Gardens NY Leadership in Medicine summa cum laude 
Carly Linn Lafayette Hill PA Psychology and Gender, Sexuality and Womens Studies
Michael Lippman Atlanta GA Managerial Economics
Matthew Liquori Bethel CT Biology cum laude 
Yue Liu Shanghai  China Economics
Jake Lombardo Brick NJ Biomedical Engineering
Julianne Loree Farmington CT Economics and Political Science summa cum laude 
Eric Lovett Ithaca NY Neuroscience cum laude 
Abadie Ludlam Red Hook NY Geology summa cum laude 
Hannah Madden Manchester NH Biology
Shaina Maginot Huntington Beach CA Psychology
Steven Maksymowych Succasunna NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Ryan Malone Summit NJ Economics
Marko Manevski Bitola Macedonia Biology
Shinell Manwaring Brooklyn NY Computer Science
Tyler Mariani Jupiter FL Political Science
Christopher Marina Oceanside NY Mechanical Engineering
Madeline Marks Flossmoor IL Sociology and Science, Medicine and Technology in Culture
Garrett Maron Sudbury MA Biology magna cum laude
Nicole Martello Rockville Centre NY Economics
William Martin Arlington VA Computer Science
Mayte Martinez Newton MA Political Science
Mark Marzotto Great Barrington MA Mechanical Engineering summa cum laude 
Leslie Massad Greenwich CT Computer Science
Jessica Maung Beaverton OR Biochemistry magna cum laude
Aidan Mauro Ridgefield CT Economics
Luke McCaffrey Baldwinsville NY Biomedical Engineering
Christopher McGrath Massapequa Park NY Economics magna cum laude
Peter McGrath Andover MA Economics
Caroline McGuire Darien CT Classics and Anthropology
Brendan McGuire Glen Rock NJ Physics
Paige McInnis Franklin MA History and English
Caitlyn McLaren Metcalfe  Canada Biology
John McLaughlin Basking Ridge NJ Managerial Economics
Rachel McNeil Cortland NY Organizing Theme magna cum laude
Madison McPartlon Niskayuna NY Neuroscience
Jenny McQuaide Andover MA English
Angus McReynolds Morristown NJ Chemistry
Joshua Meger Bedminster NJ Political Science and History
Phoenix Mendes Brockton MA Physics
Bianca Mielke Northport NY Electrical Engineering summa cum laude 
Aengus Millen Raleigh NC History and English
Danielle Miller Suffern NY Neuroscience
Alexandra Miller Wynantskill NY Mechanical Engineering
Kyle Miller Dalton MA Mechanical Engineering
Matthew Minicucci Watertown CT Anthropology
Mark Mininberg Albany NY Physics
Matthew Mintz Redding CT Theater cum laude 
Emily Monac Medfield MA Spanish and Hispanic Studies
Kathleen Monahan Ipswich MA Neuroscience magna cum laude
Alexandra Morgan West Hartford CT Psychology
Nicholas Murdock Wayne PA Mechanical Engineering
James Murphy Barrington RI Economics and Computer Science
Aidan Murphy Manitou Springs CO Mechanical Engineering
Alexander Murphy Chicago IL History
Jasmine Nakkab Valley Stream NY Managerial Economics
Jason Nelson Meriden CT Economics and Political Science
Lam Ngo Hanoi  Vietnam Computer Engineering summa cum laude 
An Nguyen Hanoi  Vietnam Computer Science and Economics magna cum laude
Riley Nichols Stratham NH Mechanical Engineering
Anouk Nouet Caldwell NJ Environmental Science cum laude 
Atticus O'Brien-Pappalardo Easton CT Political Science
Lauren O'Connor Plattsburgh NY Chemistry
Gillian O'Dowd Montville NJ History cum laude 
Vincent Oliveto Farmingville NY Mechanical Engineering
Nathan Olson Fayetteville NY Economics
Taina Orellana Bronx NY Economics cum laude 
Paige Osborn Needham MA Neuroscience
John Ozirsky Andover MA Mechanical Engineering
Alexandra Pagano Wading River NY Chemistry
Elisabeth Palmieri Niskayuna NY Economics
Cailin Pandolfi Longmeadow MA Biology
Emma Parece Wakefield MA Political Science cum laude 
Joshua Park Buena Park CA Mechanical Engineering cum laude 
Darlene Pedines Waukegan IL Biomedical Engineering
Sean Pensavalle Winchester MA Economics cum laude 
Katya Perez Revere MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Dimple Permaul Niskayuna NY Psychology cum laude 
Hailey Perry Georgetown MA Economics magna cum laude
Morgan Peters Hicksville NY History and Russian and Eastern European Studies
George Peterson Middletown NJ Neuroscience
Elena Pettiford Bel Air MD Mathematics and French and Francophone Studies
Tuan Pham Hanoi  Vietnam Physics and Chemistry summa cum laude 
Aidan Pieper New York NY Computer Science summa cum laude 
Samuel Podell Woodbridge CT Psychology
Kevin Pollio Manchester Center VT Mechanical Engineering
Joshua Price Swampscott MA Mechanical Engineering
Zachary Pyser Easthampton MA Managerial Economics
Taylor Rado Woodbury CT Neuroscience
Hannah Rayhill New Hartford NY English and Anthropology 
Hayley Ream Shippensburg PA Political Science and Russian and Eastern European Studies 
Owen Reda Pleasantville NY Political Science and Economics cum laude 
Aaron Reif Ashburn VA Geology
Matthew Reinhardt South Glastonbury CT Mechanical Engineering magna cum laude
Hope Relly-Cobb Stillwater NY English summa cum laude 
Caleb Reynolds Pittsburgh PA Environmental Science
Isabelle Rhodes Gansevoort NY Geology
Elizabeth Ricci Red Hook NY Mathematics and Computer Science summa cum laude 
Colby Richardson Thetford Center VT Environmental Policy magna cum laude
Rachel Riley Hampton NH Biochemistry
Angelica Rivera Hancock NY English
Daniel Robens Mechanicville NY Sociology
Caroline Roberto Highland NY Neuroscience
Carly Roberts Latham NY Political Science
Chelsea Rodriguez New York NY Environmental Science
Vanessa Rodriguez-Jimenez Saugus MA Political Science
Helena Roland West Hartford CT Political Science
Jessica Rosenthal West Simsbury CT Psychology and English
Corey Ruchman Rumson NJ Political Science
Meagan Russell Wakefield MA Biology and Psychology magna cum laude
Kayla Ryterband Chappaqua NY Psychology cum laude 
Sharifa Sahai Ozone Park NY Biology and Computer Science cum laude 
Abigail Salamone Lancaster NY Anthropology and Chinese cum laude 
Jenna Salisbury Johnstown NY English magna cum laude
Maxwell Sandberg West Bloomfield MI Leadership in Medicine summa cum laude 
William Sanderson Schenectady NY History
Zachary Sayah Middletown CT Mechanical Engineering cum laude 
Ryan Scarfo North Chelmsford MA Managerial Economics
Craig Scharf New Providence NJ Mathematics
Elisabeth Scheemaker Baldwinsville NY Neuroscience
Michael Schuchman Haworth NJ Political Science
Nathan Sears Dalton MA Mechanical Engineering
Varun Shah West Bengal  India Computer Science
Cyrus Shahgholi New York NY Mathematics
Rebecca Shamah Acton MA Neuroscience summa cum laude 
John Shanley Attleboro MA Mechanical Engineering
Jacqueline Sharry Worcester MA Biology magna cum laude
Brian Shaw South Hamilton MA Biology magna cum laude
Clara Shealy Sudbury MA Sociology summa cum laude 
Thomas Shields Kingston RI History and Political Science cum laude 
John Shuler South Windsor CT Economics cum laude 
Matthew Silfin Scarsdale NY Mechanical Engineering
Jack Simpson Brooks ME Economics
Arielle Singer Culver City CA Organizing Theme
Mik Maya Skeele Portland OR Anthropology
Jillian Slezek Hatfield MA English cum laude 
Emily Smith Westport CT Economics and Visual Arts
Kienan Smith Silver Spring MD Political Science
Robert Snyder Mendham NJ History
Maxwell Spence Pittsfield MA Neuroscience
Brendan Spilsbury Charlestown NH Economics and Political Science
Vamshek Srinivasan Frisco TX Leadership in Medicine summa cum laude 
Kristen St. Andrews Schenectady NY Biology
Samantha St. Marie Rutland VT Economics summa cum laude 
Griffin Starkey Warwick RI Political Science
Kyle Stengel Allentown PA Computer Engineering
Thomas Stephens Scarsdale NY Biology cum laude 
Angelina Stewart Holderness NH Neuroscience summa cum laude 
Hallie Stone Winchester MA Psychology and English magna cum laude
Ethan Strauss Delmar NY Biology and Economics cum laude 
Brandy Streeter Morrisville NY Biology
Chandler Sturgeon Scarborough ME Music
Emily Sullivan Whitman MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies summa cum laude 
Allison Supranowicz Pittsfield MA Neuroscience cum laude 
Jenna Swartz Niskayuna NY English and Spanish magna cum laude
Kamin Sylvia Raymond NH Mechanical Engineering summa cum laude 
Caitlyn Tabor Port Jefferson Station NY Philosophy and Sociology cum laude 
Geoffrey Tabor Williamstown MA Political Science
Ankoor Talwar Roslyn NY Leadership in Medicine magna cum laude
Charlotte Tanenbaum Sands Point NY Psychology
Marissa Tarashuk Summit NJ History
Zachary Taye Jamaica Plain MA Neuroscience
Brandon Teich Great Neck NY History
Brad Tempel East Greenbush NY Economics
Paige Tepke Bridgewater NJ Political Science cum laude 
Jordan Elizabeth Thompson Amsterdam NY Spanish and Hispanic Studies
Katherine Tighe Hollis NH Neuroscience summa cum laude 
William Tillman Boynton Beach FL Economics and Africana Studies
Ronald Tocci Concord MA Mechanical Engineering
Andrew Toledo Elizabeth NJ Music
Lindsay Tomczak Ashland MA Biology
Noelle Torre Carmel NY English and Philosophy  magna cum laude
Katherine Treacy Oxford NC Environmental Science
Jason Turner Pittsfield MA Physics and Mathematics  summa cum laude 
Zachary Twitchell Shrewsbury MA Economics
Ella Tyler Somerville MA Psychology
Brooke Umbra Manahawkin NJ Psychology
Sophie Vallas Rhinebeck NY Biology
Maria Van Nostrand Mayfield NY Geology summa cum laude 
Matthew Van Nostrand Mayfield NY Asian Studies
Kate Van Patten Schenectady NY Environmental Science
Madelyn VanDorpe Harvard MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies
Manuel Ventura Brooklyn NY Anthropology and Latin and Caribbean Studies
Richard Verre Wethersfield CT Environmental Science
Jacob Vesling Doylestown PA Mechanical Engineering
Johnny Villatoro-Arriaga Roosevelt NY Electrical Engineering
Alissa Vitiello Rye NY Sociology
Ian Vogt Winchester MA Economics cum laude 
Lisa Walendziak Broadalbin NY Economics
Sheighla Wall Woburn MA History
Kathryn Wall Amston CT Neuroscience
Zhonglun Wang Beijing  China Asian Studies
Jimmy Wang New York NY Mechanical Engineering
Richard Ward North Reading MA Economics
Ethan Watson Wellesley Hills MA English and German Studies magna cum laude
Kevin Weckworth Randleman NC Economics
Tianzhe Wei Guangzhou  China Mathematics and Economics
John Weitzman Armonk NY Managerial Economics
Kimberly Wellington Poughkeepsie NY Computer Science and Economics
Megan Wells Massena NY Biology and Theater  summa cum laude 
Taylor Westermann Fairfield CT Economics
Meredith Westover Northfield MA Psychology and Anthropology
Emma Will Racine WI Biomedical Engineering summa cum laude 
Nicholas Williams Milford CT Biomedical Engineering magna cum laude
Samantha Williams Jamesville NY Biology
Caitlin Williams Scotch Plains NJ Classics
Thomas Williamson Wellesley Hills MA Biology cum laude 
Herbert Wilson Lexington MA Mathematics
Jacob Wink Coronado CA Electrical Engineering
Andrew Wolney Orchard Park NY History
Timothy Woods Massapequa Park NY Mechanical Engineering
Heather Wright Wayland MA Psychology
William Wykoff Olney MD Economics summa cum laude 
Zhengqi Yang Chengdu  China Electrical Engineering and Mathematics
Yawen Yang Shenzhen China Asian Studies cum laude 
Timothy Yannopoulos Bryn Mawr PA Psychology
Christopher Yao Bryn Mawr PA Political Science and Economics summa cum laude 
Yuan Zhang Shenzhen City China Mathematics cum laude 
Jacob Zipkin Dix Hills NY Leadership in Medicine magna cum laude

News homepage