Publication Date

Candidates for bachelor's degrees include:

 

First Name Last Name CITY STATE MAJOR HONORS
Joshua Abolt Waccabuc NY Psychology  
Jacqueline Aboulafia Scarsdale NY Political Science Cum Laude
Jonathan Adsit Clifton Park NY Economics  
Olivia Aitken Slingerlands NY Neuroscience Cum Laude
Brian Alebiosu Norwalk CT Classics and Sociology  
Briadna Almazo Bronx NY French and Francophone Studies Cum Laude
Elizabeth Almonte Bronx NY French and Francophone Studies Magna Cum Laude
Nathaniel Altman Andover MA Political Science  
Matthew Amatruda Guilford CT Geology  
Adam Appelbaum Bedford MA Computer Science and Economics  
Laura Aptowitz Mansfield MA Computer Engineering  
Carli Aragosa Scotia NY Geology  
Jamaluddin Aram Kabul Afghanistan English Magna Cum Laude
Rupert Aranda Leonia NJ Geology  
Conor Archbald Williamsburg MA Economics  
Evan Armanetti Concord MA Mechanical Engineering  
Adam Ashenfarb Morganville NJ Managerial Economics  
Charlotte Avery Pittsfield MA Economics  
Sharmeen Azher Poughkeepsie NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Luke Badini Old Greenwich CT Computer Science  
Micheline Bakou Rochester NY Political Science  
Bailey Balouch Brooklyn NY Neuroscience  
Jahicol Baralt Lawrence MA Neuroscience and Classics  
Alicia Barber Albany NY Neuroscience Cum Laude
Yazan Barhoush Tulkarem Palestinian Territory Computer Engineering  
Leigh Barnhill Wellesley Hills MA Psychology  
Lindsay Barrett Vestal NY Neuroscience Cum Laude
Robert Barsamian Newton MA Organizing Theme Magna Cum Laude
Chloe Bartlett Southport CT Anthropology Cum Laude
James Basuk New York NY Sociology  
Antonia Batha Los Alamos NM Women's and Gender Studies Magna Cum Laude
Navjot Batra New City NY Economics  
Maya Bauer-Moshi Tarrytown NY Mechanical Engineering  
Noemie Bechu Zuid-Holland Netherlands Psychology Summa Cum Laude
Daniel Beinstein Old Greenwich CT Mechanical Engineering  
Christina Belforti Medway MA English Magna Cum Laude
Shannon Bennett Rockville Centre NY Biology Cum Laude
Ian Bennett Voorheesville NY Economics Cum Laude
Nathan Billings Ripton VT Mechanical Engineering  
Mead Binhammer Brookfield VT Environmental Science Magna Cum Laude
Reed Bixby Amherst MA Economics  
Kimberly Bolduc Chester MA Chemistry and English Summa Cum Laude
Alyssa Bonesteel Melrose NY Political Science and Russian and East European Studies Magna Cum Laude
Zachary Bouton Cornwall NY Economics  
Jack Bragg Ridgewood NJ Biochemistry Summa Cum Laude
Julia Brooks Canandaigua NY Psychology and Chinese Summa Cum Laude
Paige Brown Clinton MO Classics and Visual Arts  
Christy Brown Scotia NY Environmental Policy  
Catherine Burbage Wayland MA Anthropology  
Deshon Burgess Scottdale GA Psychology  
Alexa Bute Fort Lauderdale FL Psychology  
Anna Byrne South Berwick ME Neuroscience Magna Cum Laude
James Byrnes Woodstock CT Economics  
Wenzhi Cai Yueqing People's Republic of China Mathematics  
Sidney Canchester Highland Park IL Economics and Visual Arts  
Vito-Joseph Capuano Greenville RI Economics  
Sean Carey Township of Washington NJ Economics and Political Science   
Jermaine Carn Valdosta GA Mathematics and Computer Science  
Ana Carranco Carrillo Quito Ecuador Biochemistry  
Brian Cattafe Plainfield NJ Physics Cum Laude
Jacob Cetnar Amsterdam NY Mechanical Engineering  
Kwuan Chee Beijing People's Republic of China Computer Science  
Brendan Cheevers Hyde Park MA Mechanical Engineering  
Yu Chen Chengdu People's Republic of China Managerial Economics  
Frank Chiarulli Chappaqua NY Computer Science and Visual Arts Cum Laude
Essah Chisholm Cambridge MA Political Science  
Sang Won Choi Gunpo-Si South Korea Bioengineering Magna Cum Laude
Alexander Chu East Northport NY Mechanical Engineering  
Natalia Ciesielska Amherst MA Biology Magna Cum Laude
Olivia Cipriani Proctor VT Managerial Economics Magna Cum Laude
Nicholas Ciufo Ludlow VT Political Science  
Mary Claire Haddonfield NJ Economics  
Morgan Clark Webster NY Physics Summa Cum Laude
Brenna Clavette Scarborough ME Neuroscience Cum Laude
Madeleine Clemmons Pawling NY Mechanical Engineering  
Samantha Coffey Rhinebeck NY Mathematics  
Loren Collado Jamaica NY Neuroscience Summa Cum Laude
Carolyn Connors Niskayuna NY Geology  
Brendan Conry Avon CT Political Science  
John Costa Suffern NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Jonathan Covey New York NY Psychology and Visual Arts Cum Laude
Patrick Cowden Barrington RI Electrical Engineering  
William Craven Cohasset MA Mathematics Magna Cum Laude
Nicholas Croce Garden City NY Computer Science  
Courtney Cross Upper Saddle River NJ Psychology Summa Cum Laude
Matthew Curivan Palm City FL Philosophy  
Kent Curran Eden Prairie MN Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Elizabeth Dalton Greenwich CT American Studies Cum Laude
Kathryn Davis Milton MA Economics  
Benjamin Davis Westford MA Mechanical Engineering  
Michael DeCroce-Movson Providence RI Psychology  
Jaime DeFelice Salem NH Bioengineering Cum Laude
Vincent DeFelice Holyoke MA Economics and French and Francophone Studies  
Lindsay Degnan Worcester MA Political Science  
Vicary Delianedis Minneapolis MN Political Science  
Allison Devins White River Junction VT Mathematics  
Matthew Devlin Framingham MA Political Science  
Christopher Di Capua Armonk NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Dariel Diaz Brooklyn NY Computer Engineering  
Stephanie DiGiorgio Utica NY Philosophy Magna Cum Laude
Jacob DiLego North Adams MA Mechanical Engineering  
Angelina Distefano Angel Fire NM Psychology  
Michael Doherty Mineola NY Environmental Science  
Michael Dolce Montvale NJ Economics  
Alexander Dolcimascolo Redding CT Geology Magna Cum Laude
Anna Doran Pelham NY Environmental Science  
Jackson Doughty Hunt Valley MD Electrical Engineering  
Bo DuBois Newburgh NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Samuel Eddy Lexington MA Biology Cum Laude
Krystal Edwards Roxbury MA Women's and Gender Studies  
Baguidy Elien Lake Worth FL Political Science  
Sarah Ellerthorpe Morristown NJ Economics Summa Cum Laude
Daniel Elstien Kinnelon NJ English and History  
John Enquist Old Greenwich CT Computer Science  
Melissa Epstein Hewlett NY Mathematics Summa Cum Laude
Jonah Erickson Dana Point CA English  
Emily Erickson Crosslake MN Organizing Theme  
Scott Ernenwein Garden City NY Political Science Magna Cum Laude
Olivia Estes Bronxville NY English Summa Cum Laude
Kathryn Evans Concord NH Classics and Spanish and Hispanic Studies Summa Cum Laude
Amelia Ezequelle Amherst NH Mechanical Engineering  
Jacob Faas East Greenbush NY Geology  
Sean Farrell Amsterdam NY Mechanical Engineering  
Benjamin Fay Johnson City NY Managerial Economics and Political Science Cum Laude
Jessica Feinberg Sudbury MA Bioengineering  
Rachel Fields Schenectady NY Neuroscience  
Matthew Fisher Westport CT Political Science  
William Fisher Brooktondale NY Psychology  
David Fishman Sharon MA Electrical Engineering Magna Cum Laude
Justin Fleischer Mahopac NY Biochemistry  
Andrew Fontaine Cohasset MA Mechanical Engineering  
Adam Forti Altamont NY Mechanical Engineering Magna Cum Laude
Jay Foster-Grover Canton NY Theater Magna Cum Laude
Nia Francis New York NY Anthropology and Environmental Policy Cum Laude
Keye Frank West Hartford CT    
Raiesa Frazer Brooklyn NY Political Science  
Rachel Fried East Greenwich RI Environmental Science Summa Cum Laude
Michael Froman Sagamore Beach MA Economics  
Samantha Frye West Springfield MA Biochemistry Cum Laude
Macie Fusco Niskayuna NY English  
Carlos Galeano Vejarano Mazuren Colombia Mechanical Engineering  
Patrick Gardner Westwood MA Sociology and Science, Medicine and Technology in Culture Magna Cum Laude
Brittany Gay Albany NY Chemistry Cum Laude
Gregory Geisel Clifton Park NY Biochemistry and Economics Cum Laude
Blake Geller Demarest NJ Managerial Economics  
Parker George Hingham MA Mechanical Engineering  
Ariel Gershon Stamford CT Psychology Cum Laude
William Gibbs Chester NJ English  
Lauren Gibson Andover MA Managerial Economics Cum Laude
Margaret Girton Wayne PA Political Science Cum Laude
Erica Glancey Newtown PA Sociology  
Liam Glennon Pattersonville NY Geology  
Brianna Godlewski Wethersfield CT Biology Cum Laude
Virginia Goggins Pittsfield MA Mathematics and Visual Arts  
Jessica Goldberg Roslyn Heights NY Visual Arts and Music   
Jesus Gomez Kinderhook NY Biology  
Andy Gonzalez Los Angeles CA Economics and French and Francophone Studies  
Sierra Goodfellow Freehold NY Biology Summa Cum Laude
Taylor Gorman New York NY Classics Magna Cum Laude
Molly Graether Williamstown MA Psychology Summa Cum Laude
Kelsey Graham Short Hills NJ Mechanical Engineering  
Aubrey Griffin Dorchester Center MA Anthropology and Political Science  Magna Cum Laude
Thomas Grimmer West Barnstable MA Psychology  
Sarthak Grover Gurgaon India Political Science and Economics  
Jeamela Guilloteau Brockton MA Neuroscience  
Justin Gump Summit NJ Political Science and History  Cum Laude
Brianna Gutierrez Metuchen NJ Women's and Gender Studies and Spanish and Hispanic Studies Magna Cum Laude
Andrew Guyatte Schenectady NY English and Africana Studies Cum Laude
Matthew Hacker River Edge NJ Environmental Science Summa Cum Laude
Jacqueline Hagopian Wakefield RI Political Science  
Jesse Hahn Westport CT Political Science  
Michaela Haller Concord MA Neuroscience Magna Cum Laude
Sara Halsey Mystic CT Environmental Policy and Classics Magna Cum Laude
Elizabeth Hancock Hopkinton NH Neuroscience  
Derek Hanley New Fairfield CT Biology  
Jack Harasimowicz Gardner MA Economics and Science, Medicine and Technology in Culture  
James Hawkins Glen Cove NY Mechanical Engineering  
Samantha Hawkins Marstons Mills MA Psychology  
Alice Hayden Hoosick Falls NY Geology  
Gillian Henry Pleasant Hill CA Political Science and German Studies Summa Cum Laude
Lily Herout Antioch IL Biology Magna Cum Laude
Zackary Hersh Montclair NJ Physics  
Mark Hilbert Rye NY Visual Arts  
Andrew Hilton Groton MA Computer Science Cum Laude
Ariella Honig Stow MA Psychology and Theater Cum Laude
Alison Horst Pomfret CT Geology  
Mina Hsia Fort Lee NJ Anthropology  
Jennifer Hughes Wolfeboro NH Economics Cum Laude
Audrey Hunt Rochester NY Neuroscience Cum Laude
Elizabeth Hurley Medfield MA English Cum Laude
Connor Hurley Skaneateles NY Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Kelly Ijang Eden Prairie MN Neuroscience  
Sarah Irvine Milford CT Psychology Cum Laude
Justin Itzkowitz Needham Heights MA Mechanical Engineering  
Karol Jablonski New Hartford NY Economics Magna Cum Laude
Daniel Jackson Portsmouth RI Chemistry  
Andres Jacobo Auburn AL Computer Science  
Brandon Jaeger Boston MA Economics  
Emily Jannery Milford MA Economics  
Connor Janson Weston CT Economics  
Thomas Jensen Norfolk MA Economics  
Karl-Ray Jeune Brooklyn NY Political Science Magna Cum Laude
Ruoxuan Jia Beijing People's Republic of China Mathematics and Visual Arts Magna Cum Laude
Jing Jin Nanjing People's Republic of China Mathematics and Economics Cum Laude
Spencer Kahler Rome NY Economics  
Chelsea Kaiser Oaklyn NJ Economics and English Summa Cum Laude
Christian Kaljulaid Simsbury CT Mechanical Engineering  
Catherine Kanama Mbeya Tanzania Computer Engineering Cum Laude
Zhixin Kang Chongqing 400020 People's Republic of China Mechanical Engineering Cum Laude
Christopher Katz Woodbridge CT Political Science and History  Cum Laude
Danielle Katz West Hartford CT Psychology  
Abigail Katz Andover MA Psychology Cum Laude
Michael Kaye Newton MA Geology  
Meghan Keator New Hartford NY English Cum Laude
Meghan Keegan Simsbury CT History Cum Laude
Robert Keever Hamilton NY Mechanical Engineering  
Rebeka Kelmar Acton MA Mathematics and Physics Summa Cum Laude
Henry Kennedy Dedham MA Political Science and History   
Zachary Kent White River Junction VT Neuroscience  
Grace Kernohan Milton MA Mathematics  
William Kiernan South Burlington VT Psychology Cum Laude
Mason King Essex CT Chemistry  
Laila King Glastonbury CT Neuroscience Cum Laude
Russell Kirschenbaum Weston CT Economics  
Anna Ko Albany NY Neuroscience  
Matthew Kobyra Wilton CT Mathematics Magna Cum Laude
John Kodera Sudbury MA Electrical Engineering  
Riley Konsella Lakewood CO Computer Engineering  
Matthew Kosicki Chelmsford MA Economics  
Alexander Kouwenhoven Baltimore MD History Magna Cum Laude
Samantha Krevalin Longmeadow MA Psychology Cum Laude
Matthew Krug Buffalo NY Managerial Economics  
Daniel Kycia West Hartford CT Economics  
Yupeng Lan Shenzhen People's Republic of China Computer Science  
Kristen Landre Canandaigua NY Managerial Economics Cum Laude
Thomas Lawton Westborough MA Political Science and Classics Summa Cum Laude
Elisabeth Learned Carlisle MA Psychology Cum Laude
Natalie Leone Ashland MA Mathematics and Economics  
Nolan Lescalleet Southborough MA Geology  
Madeline Lewis Scituate MA Environmental Policy Magna Cum Laude
Meng Li Tianjin People's Republic of China Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Eli Lichtenwald Saskatoon Canada Biology  
Chao Lin Ningbo People's Republic of China Computer Science  
Yucan Liu Beijing People's Republic of China Computer Engineering Summa Cum Laude
Yuwei Liu Shenzhen People's Republic of China Mathematics and Philosophy  
Lazaren Llakmani Hebron CT Economics  
Lance Lonergan Westport CT Political Science  
Erin Lyons Pittsford NY Bioengineering  
Keriann Mackey Plymouth MA Anthropology and Spanish and Hispanic Studies Cum Laude
Kimberly MacLeod Lebanon NH Biology Summa Cum Laude
Rimsha Malik Rawalpindi Pakistan Economics Cum Laude
Jeremy Manus Dix Hills NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Charles Maposa Dickinson ND Biology  
Patricia Maragos Westport CT Economics  
Jeffrey Marks New York NY Mathematics  
Victoria Marotta Northville NY Economics Cum Laude
Kathryn Martin Scotia NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Kyle Mason Fairfield CT Mechanical Engineering  
Anthony Massaroni Schenectady NY Economics  
Amanda Matluck Weston CT Economics  
Kathleen Matthews San Francisco CA Mechanical Engineering Cum Laude
Katherine Maximov Lake Ariel PA Neuroscience  
Kingshuk Mazumdar Brookfield WI Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Marc Mazza Worcester MA Political Science and French and Francophone Studies Cum Laude
Colin McCaffrey Philadelphia PA Mechanical Engineering  
Rachel McDermott Westport CT Anthropology  
Molly McDonald Marshfield MA Biochemistry Summa Cum Laude
Kevan McDonald Claverack NY Biology  
Ryan McGeown-Conron Winchester MA Economics  
Wade McNamara East Lyme CT Political Science  
Daniel Meandro Pittsfield MA Geology  
Sarah Medd Bedford Hills NY Economics and American Studies  
Benjamin Megathlin Seattle WA Philosophy  
Anjali Mehta Golden CO Spanish and Hispanic Studies  
Iseinie Mendez Brooklyn NY Physics and Geology   
James Merli Allendale NJ Economics and Political Science   
Allison Michaelis Westport CT Sociology Cum Laude
Milton Michel Boca Raton FL Electrical Engineering  
John Miller Glen Rock NJ Bioengineering  
Katherine Moeller West Islip NY Mathematics  
James Molloy Cumberland Center ME Geology  
Justine Monthony Chestertown NY Biology and Psychology  Cum Laude
Colin Morris Danbury CT Political Science and History   
Jesse Morse Manhasset NY English  
Benjamin Mountain Southborough MA Psychology and Sociology  
Galen Moynihan Plainfield NH Mechanical Engineering Cum Laude
Laura Mueller Scotia NY Economics Summa Cum Laude
Bess Muggia Andover MA Psychology Cum Laude
Jessica Mulvey Falmouth MA English  
Shiraz Mumtaz Chestnut Hill MA Neuroscience  
Benjamin Nadareski New Paltz NY Physics  
Timothy Nelson Severna Park MD Mechanical Engineering  
Anastasiya Netrunenko Brooklyn NY English and Science, Medicine and Technology in Culture  
Emily Newman Mahwah NJ Bioengineering  
Kim Nguyen Ho Chi Minh City People's Republic of China Biology  
Thi Huong Ly Nguyen Warsaw Poland Psychology  
Julie Niejadlik Madison CT Political Science Magna Cum Laude
Joseph Noonan Mahwah NJ Mechanical Engineering  
Alexandra Novak Pittsford NY Chemistry Magna Cum Laude
Brendan O'Connor Amherst MA Physics Summa Cum Laude
Jack O'Connor Wayzata MN Political Science  
Conor O'Malley Summit NJ Political Science  
Joanna Oh Plainview NY Biochemistry  
David Olio Amston CT English and Environmental Policy Magna Cum Laude
Katlyn Oliver Danvers MA Psychology  
Margaret Oppenheim Saratoga Springs NY Psychology  
Edward Orazem Wellesley Hills MA Political Science  
Cassandra Padilla Los Angeles CA Theater Magna Cum Laude
Kenny Paladines Newark NJ Economics and Visual Arts  
Margot Palmiter New York NY English  
Sydney Paluch Watervliet NY Political Science and English Summa Cum Laude
Raquel Paramo Middletown CT Mechanical Engineering and Mathematics  
Andrew Parnes Rochester NY Biology Cum Laude
Joni-Rae Partridge Altus OK Chemistry Magna Cum Laude
Neel Patel Blauvelt NY Neuroscience  
Yi Ting Paung New Hyde Park NY Chemistry and Visual Arts Magna Cum Laude
John Perrotti New York NY Economics Cum Laude
Kaite Perry Augusta ME English  
John Peterson Orono ME Computer Science and English Summa Cum Laude
Paul Philpott Weston CT Physics  
Naaila Phoenix Bowie MD Bioengineering  
Robert Pinkham Needham MA English Summa Cum Laude
Devon Plungis Cherry Hill NJ Psychology  
Michael Pontarelli Quebec Canada Economics  
Christopher Porat Mansfield MA Mechanical Engineering  
Luisa Posada Flushing NY Chemistry  
Rachael Powers South Easton MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies Cum Laude
Jenna Pradhuman Suffern NY Biochemistry Magna Cum Laude
Zachary Pray Rehoboth MA Mechanical Engineering  
Amanda Price Floral Park NY Neuroscience and Political Science  
Natalia Pronchick Lexington MA Psychology  
Amy Provost Vancouver WA Visual Arts  
Guillermo Pujals Miami FL Economics  
Claire Puleio Montpelier VT Geology  
Darrien Pulos-Rooney Monroe NY Psychology  
Valerie Purcell Jamesville NY Visual Arts  
Katherine Quinlan Branford CT Economics and Environmental Policy  
Shauntai Quinlon Bronx NY Theater Magna Cum Laude
Matthew Rametta Goshen NY Economics Summa Cum Laude
Matthew Ramotar Schenectady NY Economics and Biology Summa Cum Laude
Dominique Reed New York NY Classics and History  
Lindsay Reich Short Hills NJ English  
Meaghan Reid Windsor CT Political Science and Chinese  
Sidney Relyea Schenectady NY English Magna Cum Laude
Olivia Ricci Fiskdale MA Mathematics Magna Cum Laude
Hadley Richards Saratoga Springs NY Economics  
Peter Richardson New Canaan CT Economics and Classics Cum Laude
Sarah Rider Riverside CT American Studies  
Emma Roberts Spencertown NY Psychology Summa Cum Laude
Francis Rocco Hopewell Junction NY Mathematics and Economics Magna Cum Laude
Samuel Rodberg Watertown MA Computer Engineering  
Keanu Rodriguez Revere MA Mechanical Engineering Cum Laude
Ashley Rosa Brooklyn NY Biology  
Douglas Rosa Groton MA Computer Engineering  
Brandon Rosales Queens Village NY Environmental Science  
Gregory Rose Medfield MA Bioengineering  
Zachary Roth West Hartford CT Economics Summa Cum Laude
Ryan Roth Newtown PA Economics  
Julia Russo Belmont MA Psychology  
Daniel Sakakini Pocasset MA Mechanical Engineering Cum Laude
Alex Sakellaropoulos Tinley Park IL Sociology  
Justin Salm West Hartford CT Biology Magna Cum Laude
Madeline Samuell Saratoga Springs NY Mechanical Engineering Summa Cum Laude
Kelsey Savoy Royalston MA Political Science  
Lauren Savrin Needham MA Mathematics and French and Francophone Studies  
Allison Schachter Millwood NY Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Laura Schaffer Stamford CT Sociology and Anthropology Summa Cum Laude
Stephanie Scharbach Whitesboro NY Biochemistry Magna Cum Laude
Jack Scheufele Weston CT Mechanical Engineering  
Alexa Schillaci Marcy NY Neuroscience  
Greta Schindler Newton MA Psychology  
Arthur Schutzberg Cambridge MA Anthropology  
Kara Schwab Palatine Bridge NY Economics Cum Laude
Joshua Schwartz Branford CT Economics Summa Cum Laude
Zachary Schwartz Mount Kisco NY Economics Cum Laude
Benjamin Schwartz Croton On Hudson NY Electrical Engineering  
Michael Sciascia North Andover MA Environmental Policy Cum Laude
Courtney Segal Bronx NY Political Science Cum Laude
Brianna Seid Bryn Mawr PA Psychology and Economics Magna Cum Laude
Jacqueline Seltzer Chappaqua NY Psychology and Visual Arts  
Lindsey Sepe Tuckahoe NY Psychology and Visual Arts Cum Laude
Shivani Shah Rivervale NJ Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Madison Shapiro Glastonbury CT Psychology and Economics Cum Laude
Nicole Shauffer Beverly MA Biology Magna Cum Laude
Malcolm Sherrod Lake Worth FL Political Science  
Yuki Shimano Albuquerque NM Computer Science and Visual Arts Cum Laude
Harlie Silver New York NY Philosophy Cum Laude
Stowell Simonton Carlisle MA Political Science Cum Laude
Nathan Singer West Nyack NY Visual Arts  
Alex Sivilai Providence RI Economics  
Jared Slater Pleasantville NY Biology  
J'Kela Smith Seattle WA Psychology and Visual Arts  
Allison Smith Croton On Hudson NY Visual Arts Summa Cum Laude
Owen Snyder West Hartford CT Economics  
David Solomon Westfield NJ Computer Engineering  
Julie Sophis Whitman MA Geology  
Sydney Spett Mahwah NJ Neuroscience  
Emily Spidle Cape Elizabeth ME Political Science Summa Cum Laude
Alexander Spyropoulos New York NY Political Science Magna Cum Laude
Benjamin Stafford Danville NH Economics  
Michelle Staples Hanson MA Bioengineering  
Jessica Stark New York NY Neuroscience Magna Cum Laude
Miller Staten Palos Verdes Estates CA Economics  
Alexandra Steed Elmira NY History Cum Laude
Emma Stein Stowe VT Political Science Summa Cum Laude
Daniel Steinmetz Wyckoff NJ History  
Maddison Stemple-Piatt Hatfield MA Psychology Summa Cum Laude
Alexa Steriti Nahant MA Economics and Sociology Cum Laude
Grace Stewart Baltimore MD Mechanical Engineering  
Emily Su Torrance CA Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Junwen Su Nanjing People's Republic of China Biology and Psychology Cum Laude
Nicolas Pablo Suarez-Canton Trueba Granby MA Computer Science  
Lily Suhanovsky Branford CT Neuroscience  
Natalie Sullivan Byfield MA Environmental Policy  
Katherine Swager Newton MA Geology Magna Cum Laude
Ruili Tang Shijiazhuang People's Republic of China Computer Science and History Cum Laude
Julianne Tatelbaum East Sandwich MA English and Philosophy  Magna Cum Laude
Jeffrey Taylor Clifton Park NY Economics  
Attilio Tebano Schenectady NY Political Science  
Brian Teitelbaum West Hartford CT Economics and History Magna Cum Laude
Abigail Testo Amsterdam NY Neuroscience  
David Thai Dorchester MA Theater  
Naina Thota Fairfield CT Biology  
William Tomalonis Chatham NJ History Cum Laude
Daniel Tompkins Stillwater NY Psychology and Managerial Economics  
Kevin Tran Amherst MA Economics Summa Cum Laude
Davina Tran Dorchester MA Psychology Cum Laude
Alexa Tsao Windham NH Psychology  
Taylor Ullrich Montclair NJ Computer Engineering  
Jake Ulrich West Islip NY Chemistry Magna Cum Laude
Nicholas Van Nostrand Mayfield NY Computer Engineering  
Erik van Zijl Ellicott City MD Economics  
Allison VanDoren Slingerlands NY Biology  
Astrid Vargas Hernandez Rye Brook NY Anthropology and French and Francophone Studies  
Michael Vecchione Saugus MA History  
Gabriela Villaran Miami FL Biology  
Marissa Visingardi New Hartford NY Biology Cum Laude
Lam Vo Dallas TX Chemistry Magna Cum Laude
Benjamin Wacker Riverside CT Computer Engineering  
Catherine Wadman Andover MA Biology Cum Laude
Justin Waller Tenafly NJ Managerial Economics  
Joshua Wasserman New York NY Computer Science and Classics  
Olivia Watman Hewlett NY Leadership in Medicine  Magna Cum Laude
Daniel Watts Wellesley MA Bioengineering  
Devon Webster Vineyard Haven MA Anthropology and Visual Arts  
Marley Weig-Pickering Albuquerque NM Sociology Magna Cum Laude
Emily West Millbury MA Neuroscience Cum Laude
Calvin Wiles Merrimac MA Environmental Policy  
Jeffrey Wilk Niskayuna NY Chemistry  
Troy Williams Dorchester Center MA Economics and Philosophy  
Kaylee Williams Chicago IL Environmental Policy  
Timothy Willox Voorheesville NY History  
Thomas Wilson Acton MA History Cum Laude
Joseph Windle-Puente Glenmont NY Biology  
Alexis Wojtowicz Hamburg NY Bioengineering Magna Cum Laude
Alexandra Wood New York NY Mechanical Engineering  
Nicholas Wright Fayetteville NY Bioengineering  
Anthony Wright Lexington MA Latin American Studies  
Matthew Wu Bellevue WA Leadership in Medicine  Summa Cum Laude
Kelly Xi Brooklyn NY Biology and Visual Arts  
Xiaofei Xie Tianjin People's Republic of China Psychology and Sociology Summa Cum Laude
Venus Yu Cresskill NJ Computer Science Cum Laude
Eastyn Yuen Winnipeg Canada Biology  
Jimmy Yun New York NY Economics Cum Laude
Ian Zangrillo Redding CT Economics  
Drew Zangrillo Redding CT Political Science  
Jacqueline Zannos Rye NH Political Science  
Caochong Zeng Beijing People's Republic of China Political Science and Asian Studies Magna Cum Laude
Lingzhi Zhang Chengdu, Sichuan, 610045 People's Republic of China Mechanical Engineering Cum Laude
Yuhe Zhou Lixia District People's Republic of China Economics  
Yuanqing Zhu Beijing People's Republic of China Visual Arts Magna Cum Laude
Patrick Ziemba Clinton NY History  
Scott Zinck Wells ME Bioengineering  
Justin Zorn Somers NY English Magna Cum Laude
Andy Zou Forest Hills NY Environmental Policy