Publication Date

Candidates for bachelor's degrees include:

Candidates for bachelor's degrees include:

FIRST NAME LAST NAME CITY STATE MAJOR HONORS
Lily Abarbanel Sharon MA Mathematics  
Kiley Adams Berkley MA Biomedical Engineering  
Michael Adams Fairfield CT Mechanical Engineering  
Erica Adel Glen Head NY Political Science  
Saad Akhtar Foxboro MA Leadership in Medicine summa cum laude 
Justin Alejos Bedford NY Electrical Engineering cum laude 
Jacob Alexander Newton MA Biology cum laude 
Taylor Allen Middletown NY Biology and Science, Medicine and Technology
Noah Altamirano Middlebury CT Political Science  
Kritika Amanjee Granite Bay CA Leadership in Medicine summa cum laude 
Joseph Ammirato Ridgefield CT Environmental Science  
Peter Anastos Concord MA Economics  
Jill Anderson Brooklyn NY Biomedical Engineering  
Cyrain Anderson Willingboro NJ Psychology  
Anastacia Angelopoulos Niskayuna NY Classics  
Enrique Apolo New York NY English and Visual Arts   
Evan April Westwood MA Managerial Economics  
Chonosuke Asano Kiryu-Shi  Japan Economics magna cum laude
Adam Ashcroft Scotia NY Mechanical Engineering cum laude 
Momna Aslam Niskayuna NY Neuroscience summa cum laude 
Andrew Attorri Bow NH Mechanical Engineering cum laude 
Hein Htet Aung Yangon  Myanmar Computer Science  
Gianluca Avanzato Oneonta NY Political Science summa cum laude 
Etsegenet Ayele Portland OR Environmental Science  
Kentaro Barhydt Niskayuna NY Mechanical Engineering magna cum laude
Hannah Barnes Natick MA Geology and Classics  
Tyler Barnes Charlotte VT Economics  
Jenni Barra Albany NY Psychology cum laude 
Matthew Barrett Worcester MA Mathematics and Spanish and Hispanic Studies cum laude 
Daniella Batarseh Franklin Lakes NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Zachary Baum Stuart FL History cum laude 
David Baumann Madison CT Political Science  
Carly Bayroff Scotch Plains NJ English  
Diego Bazan Revere MA Computer Engineering  
Sam Bebout Summit NJ Economics  
Andrea Becker Beaverton OR Anthropology and Asian Studies  
Alec Been Watertown MA Geology and Economics  
Bretta Beer Westford MA Neuroscience cum laude 
Ari Bennett Stamford CT Visual Arts magna cum laude
Rory Bennett Centerport NY Computer Science magna cum laude
Deibel Bennett Brooklyn NY Sociology  
Ian Bensley Andover MA Political Science  
Meghan Bentley Stowe VT History  
Alexis Bernstein North Haven CT Biology and Spanish and Hispanic Studies  
Erkan Bertram Rockford IL Biology  
Leo Biette-Timmons Arlington VA English  
Zachary Blecher Ashland MA Managerial Economics  
James Boggs Charlotte NC Computer Science and Philosophy magna cum laude
Alden Boldt Millburn NJ History  
Ann Bond Baltimore MD Asian Studies and Visual Arts  
Claude-Luvier Bonnet Malden MA Biochemistry and French and Francophone Studies
Darcy Bowman Niskayuna NY Sociology magna cum laude
Alyssa Boyle Concord MA Biology  
John-Claude Brassard Scituate MA Managerial Economics  
Melissa Brauner Mahwah NJ Sociology summa cum laude 
Wesley Bright Freeport ME Chemistry  
Natalya Brill New York NY Visual Arts and Russian and Eastern European Studies 
Olivia Britton Spring Valley NY Political Science and Anthropology magna cum laude
Randi Broadwell Sprakers NY Biology cum laude 
Bradley Browne Greenwich CT Biology and Economics summa cum laude 
Casey Bruck Princeton NJ Mathematics  
Jane Caldwell Washington DC Sociology  
Cassandra Call Boylston MA Mathematics and French and Francophone Studies cum laude 
Laura Camp Hanover VA Theater  
Mia Campanile Skaneateles NY Neuroscience  
Olivia Campochiaro East Falmouth MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies summa cum laude 
John Carr Nashville TN Mechanical Engineering  
Joseph Caruso Reading MA Mechanical Engineering  
Courtney Casey Somerville MA Electrical Engineering  
Thomas Casper West Hartford CT Economics  
Andrew Cassarino Rutland VT History summa cum laude 
Yesenia Castelan Bronx NY Biomedical Engineering  
Kabir Chabra Port Washington NY Political Science  
Sarah Chang Fremont CA Anthropology  
Tom Chea New Hartford NY Economics  
Jenny Cheng Brooklyn NY History and Chinese cum laude 
Joshua Chin New York NY Mathematics  
Kajal Choudhari Edison NJ Managerial Economics  
William Christopher Winchester MA Managerial Economics  
Nicole Chtchekine Garden City NY Organizing Theme  
Daniel Chung Briarcliff NY Spanish and Hispanic Studies  
Dante Cioffi Monroe CT Political Science  
Thomas Cirillo Darien CT Political Science  
Rachel Clarey Clinton NY Chinese summa cum laude 
Elyse Clark Niles MI Sociology and Music  summa cum laude 
Rachel Clement Berkshire MA Biochemistry  
Mitchell Clifford Cincinnati OH Electrical Engineering magna cum laude
Giovana Coelho Boston MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Devin Coffey Saratoga Springs NY Economics magna cum laude
Peter Cohen Easton CT Organizing Theme  
Brendan Coleman North Chesterfield VA Visual Arts  
Lindsey Collins Burnt Hills NY Psychology and Anthropology  
Samantha Collins Southbury CT Classics magna cum laude
Liam Collins Milton MA Mechanical Engineering  
William Comey Longmeadow MA Political Science  
Celia Condrick Westwood MA Mathematics cum laude 
Skye Conlan Melbourne FL Physics  
Sydney Conner Germantown MD Biomedical Engineering summa cum laude 
Sarah Connolly Niskayuna NY Chemistry magna cum laude
Kian Cook Redding CT Mechanical Engineering  
Kaya Cooley Durham NH Chemistry  
Jordan Cooper Bethesda MD Political Science  
Amy Corman Newburyport MA Psychology  
Sara Covelli Oyster Bay Cove NY Environmental Policy summa cum laude 
Thomas Coward Alexandria VA Environmental Science  
Gabriella Criscuolo Wallingford CT English cum laude 
Mallory Croak Brooklyn NY Economics and English summa cum laude 
Claire Crosier East Berne NY Psychology and Sociology  
Jeffrey Cyr Exeter RI Economics  
Antranik Dabaghian Woodcliff Lake NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Emily Dahlstrom Southborough MA Neuroscience  
Meghana Damaraju Fairfield CT Neuroscience cum laude 
Lauren Daugherty San Diego CA American Studies and Theater  
Matthew DeDeo New City NY Economics  
Julia Delaney New York NY Anthropology and Visual Arts   
Nicholas DeLuca Rockland MA Biology  
Jacob Dennis South Hadley MA Mathematics  
Anthony DeSantis Wallingford CT Managerial Economics cum laude 
Juliana Diaz Menlo Park CA Mathematics  
Brandon DiFalco Bronx NY Biomedical Engineering cum laude 
Francesca DiGioacchino Schenectady NY Classics  
Lena Diller Wantagh NY Psychology  
Mia DiRienzo Niskayuna NY Managerial Economics magna cum laude
Nikki DiTizio Oceanside NY Psychology cum laude 
Elizabeth Donlon Concord NH Mechanical Engineering magna cum laude
Carolyn Doty South Easton MA Neuroscience magna cum laude
Ayanah Dowdye Lowell MA Neuroscience cum laude 
Samson Drews Yorktown Heights NY Computer Science  
John Driscoll Milton MA Computer Science and French  
Matthew Drum Clifton Park NY Biomedical Engineering magna cum laude
Joshua Dunn Wilmette IL Geology  
Lucas Dyer Delmar NY English cum laude 
Christina Dykas Forestdale MA Biology cum laude 
Luke Eberth Winchester MA Mechanical Engineering cum laude 
Quincy Epstein Niskayuna NY Economics  
Hannah Erickson Crosslake MN Anthropology and English  
David Esposito Bloomsbury NJ Biology  
Elsa Farooq Voorheesville NY Biology and French and Francophone Studies cum laude 
Christian Fay Tortola  British Virgin Islands Economics  
Matthew Ferdenzi Barrington RI Mechanical Engineering magna cum laude
Emily Ferguson New York NY Political Science  
Julia Fineberg West Long Branch NJ Biology  
Julianne Finley Oneida NY Classics  
Taylor Finn Dover MA Managerial Economics  
Emily Fiore Nahant MA Political Science and Visual Arts  cum laude 
James Fiore Westwood MA English  
Zack Fischer Royal Oak MI Mechanical Engineering  
Mark Fisher Allentown PA Economics  
Jake Fishman Sharon MA Managerial Economics  
Garrett Fitzgerald Westfield MA Computer Engineering  
Parker Foresman Auburn NY Electrical Engineering  
Andrew Forte North Attleboro MA Philosophy summa cum laude 
Walter Frank Redding CT History  
Joshua Freilich Worcester MA Economics  
Jennifer Fromm Rochester NY Mechanical Engineering summa cum laude 
Michael Gagliardi Armonk NY Leadership in Medicine summa cum laude 
Maximilian Galfus Ramsey NJ Managerial Economics  
Andres Gallego Chelsea MA Geology  
Lianna Gangi White Plains NY Biomedical Engineering summa cum laude 
Yuan Gao Chengyang China Computer Science summa cum laude 
William Garner Jersey City NJ French and Francophone Studies and English summa cum laude 
Owen Gauthier New Salem MA Mechanical Engineering cum laude 
Samantha Gavin Groton MA Chemistry magna cum laude
Edward Gebara Williamstown MA Biomedical Engineering  
Paige Geib Holyoke MA Anthropology and French cum laude 
Michael Geiger East Amherst NY Electrical Engineering summa cum laude 
Peter Gelsthorpe Medfield MA Environmental Science  
Cole Gendels Westport CT Economics  
Tiffany George Suffern NY Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Nathaniel Geremia Sherborn MA Philosophy cum laude 
Kiprian Gernat Lafayette NJ Biology  
Matthew Giarrusso Hingham MA Mechanical Engineering cum laude 
Jessica Gilbert Marlborough CT Biology cum laude 
Daniel Giroux Ballston Spa NY Mechanical Engineering cum laude 
Michael Glassman Eastchester NY Political Science and History cum laude 
Harrison Glatt Springfield NJ Economics cum laude 
Sean Glennon Pattersonville NY Mechanical Engineering  
Hannah Godlin Sharon MA Psychology cum laude 
Matthew Goff Sudbury MA Computer Engineering cum laude 
Abigail Golodik Tenafly NJ Visual Arts cum laude 
Matthew Gomes Middletown CT Mechanical Engineering  
Irlando Goncalves Boston MA Sociology  
Aaron Gordon Niskayuna NY Managerial Economics summa cum laude 
Hannah Gotoff Lewisburg PA Psychology  
David Gould Short Hills NJ History  
Matthew Gracer New York NY Economics  
Melanie Gragg Needham MA Psychology  
Michael Gray Wellesley MA Economics and Classics  
Richard Greenberg Rockville MD Mathematics  
Genesis Guerra Lawrence MA Physics  
Neel Gupta Waltham MA Leadership in Medicine summa cum laude 
Brianne Hallock Greenwich CT Managerial Economics cum laude 
Harry Handler Newton MA History  
Ryan Hanney Nanuet NY Economics  
Sonja Hansson Walpole NH Biomedical Engineering summa cum laude 
Joel Hardamon Brooklyn NY Biomedical Engineering  
Sayyida Hasan Schenectady NY Neuroscience and Spanish and Hispanic Studies
Gregory Hayner Cohoes NY Biochemistry  
Alyssa Heilmann Kinnelon NJ Biomedical Engineering  
Lindsay Hemminger Farmingdale NY Sociology  
Troy Henderson Cresskill NJ Economics  
Corey Henry West Haven CT Biology cum laude 
Christopher Henry Langdon NH Biochemistry  
Jordan Herbert Lexington MA Geology magna cum laude
Fred Hernandez Bronx NY Biomedical Engineering  
Zackary Hersh Montclair NJ Physics  
Sarah Hickernell Pelham NY Geology magna cum laude
Emily Hiller Brooklyn NY English  
Junrui Hong Beijing  China Psychology  
Samuel Hoyt Glastonbury CT Mechanical Engineering  
Haici Huang Shenzhen China Economics  
Andrew Hubbard Sudbury MA History summa cum laude 
Miles Hunter Dedham MA Political Science and English  
Max Hurwitz Woodbridge CT Psychology and Philosophy  
Tyler Hynes Slingerlands NY Economics  
Alyson Insero Albany NY Anthropology  
Beryl Isiji Tiriki  Kenya Economics cum laude 
Emily Jennings Freeport ME Mechanical Engineering cum laude 
Yunye Jiang Shanghai  China Mathematics and Philosophy cum laude 
Garrett Johnson Jericho NY Economics  
Kevin Jordan West Simsbury CT Visual Arts  
Jeremy Jordan Olympia Fields IL Classics  
Francis Kailey Frederick CO Economics and Classics magna cum laude
Alexander Kaplanovich West Milford NJ Economics  
Akshay Kashyap Bangalore  India Computer Science  
Rebecca Kaufman Westfield NJ Managerial Economics cum laude 
Emily Kaufman Newton MA Sociology summa cum laude 
Kyle Keane Chagrin Falls OH Economics and Classics  
Sydney Keane Glastonbury CT Neuroscience magna cum laude
Claire Kelly Goshen CT Neuroscience cum laude 
Emily Kern Newton MA Computer Science  
Valerie Kessler Southborough MA Neuroscience magna cum laude
Mallory Kiley Winchester MA Sociology  
Gregory King Ridgefield NJ Mechanical Engineering  
Connor Kinzelmann Castleton on Hudson NY Political Science  
Julia Kipp Newburyport MA Economics cum laude 
Emily Kirsch Fairfield CT Philosophy  
Samuel Kirschenbaum Hamden CT Economics and Spanish and Hispanic Studies
Jake Kirshner Rye NY History and Political Science  
Alyssa Klein Winchester MA Biology cum laude 
Anna Klug Cambridge MA Mechanical Engineering  
Reid Knapp Weston MA Computer Engineering  
Ian Koon Dover MA Economics and Political Science  
Benjamin Kopchains Far Hills NJ Computer Science  
Paige Kotowitz San Mateo CA Chemistry  
Claire Kowalczyk Utica NY Biology  
Alexander Kozikowski West Springfield MA Economics summa cum laude 
Rebecca Kraus Westfield NJ Biology  
Ryan Kuchar Merrimac MA Psychology  
Spencer Kupferberg Larchmont NY Economics cum laude 
Andrew Labrot West Hartford CT Anthropology cum laude 
Devon Laidman Dover MA Political Science  
Tshering Lama Sherpa Kathmandu Nepal Geology summa cum laude 
Jillian Lambert Niskayuna NY Neuroscience  
Gregory Langner Duxbury MA Economics cum laude 
Samuel Lartey Accra Ghana Economics  
Katherine Laughlin Natick MA Psychology  
Eric Lauro Brooklyn NY Economics  
Parker Lawson Camden ME Economics  
Alyssa Leahy Newburyport MA Economics magna cum laude
Annie Leamon Williamstown MA Biology cum laude 
Lakhena Leang DeKalb IL Biochemistry summa cum laude 
Dae Kwang Lee Suwon  South Korea Computer Science  
Abigail-Mary Lehner Colorado Springs CO Biology  
Jeremy Leider Oceanside NY Political Science  
Catharine Leiter Weston VT Political Science and French and Francophone Studies
Quintin Lenoci Rutland VT Electrical Engineering magna cum laude
Charles Leonard Westport CT Economics  
Naomi Letourneau Boulder CO Economics and Visual Arts  
Kerry Lewis Scotia NY Physics  
Matthew Lewis Montrose PA Managerial Economics  
Chujun Li Beijing  China Music and Philosophy   
Zaiying Li Nanjing  China Economics  
Andrew Liddle Stamford CT Political Science  
Connor Light Sudbury MA Managerial Economics cum laude 
Brenda Lin Oakland Gardens NY Leadership in Medicine summa cum laude 
Carly Linn Lafayette Hill PA Psychology and Gender, Sexuality and Women's Studies
Michael Lippman Atlanta GA Managerial Economics  
Matthew Liquori Bethel CT Biology cum laude 
Yue Liu Shanghai  China Economics  
Jake Lombardo Brick NJ Biomedical Engineering  
Julianne Loree Farmington CT Economics and Political Science summa cum laude 
Eric Lovett Ithaca NY Neuroscience cum laude 
Abadie Ludlam Red Hook NY Geology summa cum laude 
Hannah Madden Manchester NH Biology  
Shaina Maginot Huntington Beach CA Psychology  
Steven Maksymowych Succasunna NJ Leadership in Medicine summa cum laude 
Ryan Malone Summit NJ Economics  
Marko Manevski Bitola Macedonia Biology  
Shinell Manwaring Brooklyn NY Computer Science  
Tyler Mariani Jupiter FL Political Science  
Christopher Marina Oceanside NY Mechanical Engineering  
Madeline Marks Flossmoor IL Sociology and Science, Medicine and Technology in Culture
Garrett Maron Sudbury MA Biology magna cum laude
Nicole Martello Rockville Centre NY Economics  
William Martin Arlington VA Computer Science  
Mayte Martinez Newton MA Political Science  
Mark Marzotto Great Barrington MA Mechanical Engineering summa cum laude 
Leslie Massad Greenwich CT Computer Science  
Jessica Maung Beaverton OR Biochemistry magna cum laude
Aidan Mauro Ridgefield CT Economics  
Luke McCaffrey Baldwinsville NY Biomedical Engineering  
Christopher McGrath Massapequa Park NY Economics magna cum laude
Peter McGrath Andover MA Economics  
Caroline McGuire Darien CT Classics and Anthropology  
Brendan McGuire Glen Rock NJ Physics  
Paige McInnis Franklin MA History and English  
Caitlyn McLaren Metcalfe  Canada Biology  
John McLaughlin Basking Ridge NJ Managerial Economics  
Rachel McNeil Cortland NY Organizing Theme magna cum laude
Madison McPartlon Niskayuna NY Neuroscience  
Jenny McQuaide Andover MA English  
Angus McReynolds Morristown NJ Chemistry  
Joshua Meger Bedminster NJ Political Science and History  
Phoenix Mendes Brockton MA Physics  
Bianca Mielke Northport NY Electrical Engineering summa cum laude 
Aengus Millen Raleigh NC History and English  
Danielle Miller Suffern NY Neuroscience  
Alexandra Miller Wynantskill NY Mechanical Engineering  
Kyle Miller Dalton MA Mechanical Engineering  
Matthew Minicucci Watertown CT Anthropology  
Mark Mininberg Albany NY Physics  
Matthew Mintz Redding CT Theater cum laude 
Emily Monac Medfield MA Spanish and Hispanic Studies  
Kathleen Monahan Ipswich MA Neuroscience magna cum laude
Alexandra Morgan West Hartford CT Psychology  
Nicholas Murdock Wayne PA Mechanical Engineering  
James Murphy Barrington RI Economics and Computer Science  
Aidan Murphy Manitou Springs CO Mechanical Engineering  
Alexander Murphy Chicago IL History  
Jasmine Nakkab Valley Stream NY Managerial Economics  
Jason Nelson Meriden CT Economics and Political Science  
Lam Ngo Hanoi  Vietnam Computer Engineering summa cum laude 
An Nguyen Hanoi  Vietnam Computer Science and Economics magna cum laude
Riley Nichols Stratham NH Mechanical Engineering  
Anouk Nouet Caldwell NJ Environmental Science cum laude 
Atticus O'Brien-Pappalardo Easton CT Political Science  
Lauren O'Connor Plattsburgh NY Chemistry  
Gillian O'Dowd Montville NJ History cum laude 
Vincent Oliveto Farmingville NY Mechanical Engineering  
Nathan Olson Fayetteville NY Economics  
Taina Orellana Bronx NY Economics cum laude 
Paige Osborn Needham MA Neuroscience  
John Ozirsky Andover MA Mechanical Engineering  
Alexandra Pagano Wading River NY Chemistry  
Elisabeth Palmieri Niskayuna NY Economics  
Cailin Pandolfi Longmeadow MA Biology  
Emma Parece Wakefield MA Political Science cum laude 
Joshua Park Buena Park CA Mechanical Engineering cum laude 
Darlene Pedines Waukegan IL Biomedical Engineering  
Sean Pensavalle Winchester MA Economics cum laude 
Katya Perez Revere MA Psychology and Spanish and Hispanic Studies
Dimple Permaul Niskayuna NY Psychology cum laude 
Hailey Perry Georgetown MA Economics magna cum laude
Morgan Peters Hicksville NY History and Russian and Eastern European Studies
George Peterson Middletown NJ Neuroscience  
Elena Pettiford Bel Air MD Mathematics and French and Francophone Studies
Tuan Pham Hanoi  Vietnam Physics and Chemistry summa cum laude 
Aidan Pieper New York NY Computer Science summa cum laude 
Samuel Podell Woodbridge CT Psychology  
Kevin Pollio Manchester Center VT Mechanical Engineering  
Joshua Price Swampscott MA Mechanical Engineering  
Zachary Pyser Easthampton MA Managerial Economics  
Taylor Rado Woodbury CT Neuroscience  
Hannah Rayhill New Hartford NY English and Anthropology   
Hayley Ream Shippensburg PA Political Science and Russian and Eastern European Studies 
Owen Reda Pleasantville NY Political Science and Economics cum laude 
Aaron Reif Ashburn VA Geology  
Matthew Reinhardt South Glastonbury CT Mechanical Engineering magna cum laude
Hope Relly-Cobb Stillwater NY English summa cum laude 
Caleb Reynolds Pittsburgh PA Environmental Science  
Isabelle Rhodes Gansevoort NY Geology  
Elizabeth Ricci Red Hook NY Mathematics and Computer Science summa cum laude 
Colby Richardson Thetford Center VT Environmental Policy magna cum laude
Rachel Riley Hampton NH Biochemistry  
Angelica Rivera Hancock NY English  
Daniel Robens Mechanicville NY Sociology  
Caroline Roberto Highland NY Neuroscience  
Carly Roberts Latham NY Political Science  
Chelsea Rodriguez New York NY Environmental Science  
Vanessa Rodriguez-Jimenez Saugus MA Political Science  
Helena Roland West Hartford CT Political Science  
Jessica Rosenthal West Simsbury CT Psychology and English  
Corey Ruchman Rumson NJ Political Science  
Meagan Russell Wakefield MA Biology and Psychology magna cum laude
Kayla Ryterband Chappaqua NY Psychology cum laude 
Sharifa Sahai Ozone Park NY Biology and Computer Science cum laude 
Abigail Salamone Lancaster NY Anthropology and Chinese cum laude 
Jenna Salisbury Johnstown NY English magna cum laude
Maxwell Sandberg West Bloomfield MI Leadership in Medicine summa cum laude 
William Sanderson Schenectady NY History  
Zachary Sayah Middletown CT Mechanical Engineering cum laude 
Ryan Scarfo North Chelmsford MA Managerial Economics  
Craig Scharf New Providence NJ Mathematics  
Elisabeth Scheemaker Baldwinsville NY Neuroscience  
Michael Schuchman Haworth NJ Political Science  
Nathan Sears Dalton MA Mechanical Engineering  
Varun Shah West Bengal  India Computer Science  
Cyrus Shahgholi New York NY Mathematics  
Rebecca Shamah Acton MA Neuroscience summa cum laude 
John Shanley Attleboro MA Mechanical Engineering  
Jacqueline Sharry Worcester MA Biology magna cum laude
Brian Shaw South Hamilton MA Biology magna cum laude
Clara Shealy Sudbury MA Sociology summa cum laude 
Thomas Shields Kingston RI History and Political Science cum laude 
John Shuler South Windsor CT Economics cum laude 
Matthew Silfin Scarsdale NY Mechanical Engineering  
Jack Simpson Brooks ME Economics  
Arielle Singer Culver City CA Organizing Theme  
Mik Maya Skeele Portland OR Anthropology  
Jillian Slezek Hatfield MA English cum laude 
Emily Smith Westport CT Economics and Visual Arts  
Kienan Smith Silver Spring MD Political Science  
Robert Snyder Mendham NJ History  
Maxwell Spence Pittsfield MA Neuroscience  
Brendan Spilsbury Charlestown NH Economics and Political Science  
Vamshek Srinivasan Frisco TX Leadership in Medicine summa cum laude 
Kristen St. Andrews Schenectady NY Biology  
Samantha St. Marie Rutland VT Economics summa cum laude 
Griffin Starkey Warwick RI Political Science  
Kyle Stengel Allentown PA Computer Engineering  
Thomas Stephens Scarsdale NY Biology cum laude 
Angelina Stewart Holderness NH Neuroscience summa cum laude 
Hallie Stone Winchester MA Psychology and English magna cum laude
Ethan Strauss Delmar NY Biology and Economics cum laude 
Brandy Streeter Morrisville NY Biology  
Chandler Sturgeon Scarborough ME Music  
Emily Sullivan Whitman MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies summa cum laude 
Allison Supranowicz Pittsfield MA Neuroscience cum laude 
Jenna Swartz Niskayuna NY English and Spanish magna cum laude
Kamin Sylvia Raymond NH Mechanical Engineering summa cum laude 
Caitlyn Tabor Port Jefferson Station NY Philosophy and Sociology cum laude 
Geoffrey Tabor Williamstown MA Political Science  
Ankoor Talwar Roslyn NY Leadership in Medicine magna cum laude
Charlotte Tanenbaum Sands Point NY Psychology  
Marissa Tarashuk Summit NJ History  
Zachary Taye Jamaica Plain MA Neuroscience  
Brandon Teich Great Neck NY History  
Brad Tempel East Greenbush NY Economics  
Paige Tepke Bridgewater NJ Political Science cum laude 
Jordan Elizabeth Thompson Amsterdam NY Spanish and Hispanic Studies  
Katherine Tighe Hollis NH Neuroscience summa cum laude 
William Tillman Boynton Beach FL Economics and Africana Studies  
Ronald Tocci Concord MA Mechanical Engineering  
Andrew Toledo Elizabeth NJ Music  
Lindsay Tomczak Ashland MA Biology  
Noelle Torre Carmel NY English and Philosophy  magna cum laude
Katherine Treacy Oxford NC Environmental Science  
Jason Turner Pittsfield MA Physics and Mathematics  summa cum laude 
Zachary Twitchell Shrewsbury MA Economics  
Ella Tyler Somerville MA Psychology  
Brooke Umbra Manahawkin NJ Psychology  
Sophie Vallas Rhinebeck NY Biology  
Maria Van Nostrand Mayfield NY Geology summa cum laude 
Matthew Van Nostrand Mayfield NY Asian Studies  
Kate Van Patten Schenectady NY Environmental Science  
Madelyn VanDorpe Harvard MA Political Science and Spanish and Hispanic Studies
Manuel Ventura Brooklyn NY Anthropology and Latin and Caribbean Studies
Richard Verre Wethersfield CT Environmental Science  
Jacob Vesling Doylestown PA Mechanical Engineering  
Johnny Villatoro-Arriaga Roosevelt NY Electrical Engineering  
Alissa Vitiello Rye NY Sociology  
Ian Vogt Winchester MA Economics cum laude 
Lisa Walendziak Broadalbin NY Economics  
Sheighla Wall Woburn MA History  
Kathryn Wall Amston CT Neuroscience  
Zhonglun Wang Beijing  China Asian Studies  
Jimmy Wang New York NY Mechanical Engineering  
Richard Ward North Reading MA Economics  
Ethan Watson Wellesley Hills MA English and German Studies magna cum laude
Kevin Weckworth Randleman NC Economics  
Tianzhe Wei Guangzhou  China Mathematics and Economics  
John Weitzman Armonk NY Managerial Economics  
Kimberly Wellington Poughkeepsie NY Computer Science and Economics  
Megan Wells Massena NY Biology and Theater  summa cum laude 
Taylor Westermann Fairfield CT Economics  
Meredith Westover Northfield MA Psychology and Anthropology  
Emma Will Racine WI Biomedical Engineering summa cum laude 
Nicholas Williams Milford CT Biomedical Engineering magna cum laude
Samantha Williams Jamesville NY Biology  
Caitlin Williams Scotch Plains NJ Classics  
Thomas Williamson Wellesley Hills MA Biology cum laude 
Herbert Wilson Lexington MA Mathematics  
Jacob Wink Coronado CA Electrical Engineering  
Andrew Wolney Orchard Park NY History  
Timothy Woods Massapequa Park NY Mechanical Engineering  
Heather Wright Wayland MA Psychology  
William Wykoff Olney MD Economics summa cum laude 
Zhengqi Yang Chengdu  China Electrical Engineering and Mathematics  
Yawen Yang Shenzhen China Asian Studies cum laude 
Timothy Yannopoulos Bryn Mawr PA Psychology  
Christopher Yao Bryn Mawr PA Political Science and Economics summa cum laude 
Yuan Zhang Shenzhen City China Mathematics cum laude 
Jacob Zipkin Dix Hills NY Leadership in Medicine magna cum laude